Robert Schwartz w dniach 27-28.10.2018 odwiedzi Polskę!

Czy wiesz, że każda z dusz planuje swoją wędrówkę po Ziemi? Wynikiem tego planowania jest wszystko, czego doświadczamy w życiu – wyzwanie, relacje, chwile zarówno dobre, jak i złe. Czy wiesz, że możesz ten plan poznać? Plan, który stworzyłeś jeszcze przed swoimi narodzinami. Możesz do poznać i zrozumieć, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zaakceptować to, co spotyka Cię w życiu. Zyskasz także wiedzę, dzięki której skuteczniej stawisz czoło życiowym wyzwaniom.

Jeśli pragniesz poznać plan swojej duszy i przeżyć życie świadomie, przyjdź na zajęcia prowadzone przez Roberta Schwartza – mistrza, który opanował prawdę o duszach i teraz przekazuje ją innym. Schwartz jest autorem książek o planowaniu przez dusze ziemskiej wędrówki oraz jej kontynuacji. Wizyta w Polsce w dniach 27-28.10.2018 będzie jego pierwszą wizytą w naszym kraju. W jej trakcie odbędzie się w Warszawie seminarium z regresjami.

Pierwsza książka Roberta Schwartza - okładkaDruga książka Roberta Schwartza - okładka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 – 28 października 2018 roku

Seminarium z regresjami prowadzone przez Roberta Schwartza

Miejsce seminarium: Warszawa

PLAN TWOJEJ DUSZY, ŻYCIE MIĘDZY WCIELENIAMI

Tematy, które pojawią się na zajęciach:

  • Praca z emocjami, z którymi nie radziłeś sobie w poprzednich inkarnacjach,
  • Przekształcanie świadomość ofiary w potężnego twórcę życia,
  • Pozbywanie się poczucia winy,
  • Napełnianie miłością, zrozumieniem i współczuciem wobec siebie,
  • Przebaczenie tym, którzy nas skrzywdzili,
  • Zrozumienie, że jest się piękną, wspaniałą i świętą Duszą,
  • Odkrycie, że jest się najodważniejszą z istot, która wcieliła się w ziemskim wymiarze i zaplanowała dla sobie tak trudne doświadczenia.

.:: Program seminarium ::.


Sobota 27 października  2018, cz. I – Boskie Wartości

Zanim się urodzimy, planujemy dla siebie wielkie wyzwania, aby rozwinąć w sobie cechy zwane Boskimi Wartościami (Divine Virtues). Ćwiczenie, które opracował i poprowadzi Robert Schwartz  wyjaśni nam wiele tematów naszego życia i ujawni Boskie Wartości, które jako dusze chcieliśmy kultywować i wyrażać właśnie w tym życiu. Większość ludzi zaplanowała pogłębienie swojego rozwoju w dwóch lub trzech Boskich Wartości przejawiających się w ich obecnym życiu. Kiedy wreszcie dowiesz się, nad którymi Boskimi Wartościami pracujesz, zobaczysz nowe i uzdrawiające znaczenie wyzwań, z którymi już się w życiu zmagałeś. O wiele bardziej świadomie będziesz odbierać także lekcje jakie przyniosą ci przyszłe, również zaplanowane przez ciebie, życiowe wyzwania. Takie rozszerzenie świadomości wpłynie na wzmocnienie twojej osobowości, pomoże ci także znaleźć zrozumienie wielu wydarzeń, aby ostatecznie przynieść spokój i radość życia.

Sobota 27 października 2018, cz. II – Kontakt z ukochaną osobą

W drugiej części zajęć Robert Schwartz poprowadzi zbiorową indukcję hipnotyczną, która umożliwi uczestnikom warsztatów kontakt z ukochaną osobą „zmarłą”. Większość ludzi jest w stanie wyraźnie wyczuć wyjątkową energię ukochanej osoby, a wiele osób otrzymuje również konkretną, przeznaczoną dla nich, wiadomość. Po zakończeniu regresji uczestnicy będą mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem z resztą grupy.

Niedziela 28 X 2018, cz. III – Życie Między Wcieleniami

Robert Schwartz poprowadzi sesję regresji grupowej polegającą na nawiązaniu kontaktu z Duszą pomiędzy wcieleniami (Between Lives Soul Regression). Będąc w BLSR doświadczasz przeszłego życia, które da ci wgląd w plan twojego aktualnego życia. Następnie przejdziesz z przeszłego życia do stanu pomiędzy wcieleniami. Jest to bezpieczny, łatwy i naturalny proces. Będąc w stanie między wcieleniami nawiążesz kontakt z jednym z twoich duchowych przewodników. Twój przewodnik poprowadzi cię do Rady Starszych, mądrych, kochających i wysoce rozwiniętych istot, które nadzorują cykl reinkarnacji na Ziemi. Członkowie Rady wiedzą wszystko o Tobie, włączając w to wszystko o twoich poprzednich i obecnym życiu. W rozmowie z nimi możesz zadawać dowolne pytania na dowolny temat. Możesz pytać o swój plan życiowy i cel życia, istotne związki i relacje oraz głębokie duchowe znaczenie wszelkich fizycznych lub emocjonalnych trudności, a także jakie mają znaczenie i jak uzdrowić wyzwania, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć.

Sesja BLSR to potężne i zmieniające życie doświadczenie. Po zakończeniu regresji uczestnicy będą mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem z resztą grupy.

Kim jest Robert Schwartz?

Robert Schwartz urodził się w 1967 r. w Cleveland (Ohio). Ukończył licencjat z psychologii, a następnie pracował na własny rachunek jako konsultant do spraw marketingu. Na długo przed napisaniem „Odważnych Dusz” rozpoczął poszukiwania sensu swojego życia. Jego badania obrały zaskakujący kierunek, kiedy w 2003 roku zdecydował się na konsultację z medium. Tego dnia zmieniło się jego całe życie. W trakcie spotkania dowiedział się o istnieniu duchowych przewodników, z którymi planujemy swoje życie jeszcze przed inkarnacją na Ziemi.
Sesja z medium stała się duchowym przebudzeniem dla Roberta. Od tej chwili zaczął zgłębiać zagadnienia związane z duchowością i metafizyką. W rezultacie zdecydował się napisać książki, aby podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Efektem jego pracy są książki Odważne Dusze oraz Dar duszy.

 

ZOBACZ KSIĄŻKI ROBERTA SCHWARTZA >>

 

Plan pobytu Roberta Schwartza w Polsce:

26 X 2018 (piątek), godz. 19:00
Odkrywanie życiowego planu duszy – wykład Roberta Schwartza
Warszawa, Centrum Konferencyjne „Społem”, ul. Grażyny 13

27 – 28 X 2018 (sobota, niedziela), godz. 10:00 – 17:00
Plan twojej Duszy, Życie Między Wcieleniami
Warszawa, Centrum Konferencyjne „Społem”, ul. Grażyny 13
– koszt seminarium: 890 zł,
– zajęcia będą tłumaczone na język polski,
– rezerwacją miejsca na zajęcia jest dokonanie przedpłaty,
– ilość miejsc ograniczona,
– na seminarium należy przynieść: koc lub karimatę do leżenia, koc do przykrycia się, poduszkę, zeszyt i długopis do notowania.

Podczas swojego pobytu w Polsce Robert Schwartz oferuje także Sesje Indywidualne.

Kontakt: ARS LIBRA tel. (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj >>

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...