Ceny spadają jak gwiazdy! W promocji 3 książki za 33 zł

W noc z 12 na 13 sierpnia będziemy mogli podziwiać maksimum roju Perseidów, już od ponad 2000 lat ludzie obserwują w tym czasie ich wzmożoną aktywność. Przygotuj listę życzeń, które wypowiesz do „spadającej gwiazdy”, może być ich bardzo dużo! W tym roku maksimum natężenia roju przypada na dobę po nowiu Księżyca, dlatego księżycowy blask nie będzie przeszkadzał w obserwacjach. Pozostaje nam tylko życzyć wszystkim bezchmurnego nieba tej nocy!

Widok spadającej gwiazdy na Bliskim Wschodzie oznaczał przyjście na świat wielkiego człowieka, natomiast w Grecji odczytywano dzięki niej przyszłość. W wierzeniach Słowian spadająca gwiazda symbolizowała odejście duszy z tego świata. Również pierwsi chrześcijanie uważali ją za znak odchodzącej do nieba duszy, na widok spadającej gwiazdy żegnali się i mówili życzenie, bo uważali, że dusza zmierzająca przed oblicze Boga może przy okazji zabrać ze sobą również powierzone im życzenie. Podobno tylko życzenia przekazywane przez dobrych ludzi mogły się spełnić, a szczególnymi względami cieszyły się… prośby od zakochanych ;)

Spadają gwiazdy, spadają i ceny!

W ten weekend, niczym gwiazdy, spadają u nas również ceny świetnych tytułów. Wybierając z listy 3 książki zapłacisz za nie łącznie tylko 33 zł, niezależnie od ich początkowej wartości!

3 książki za 33 zł. To tylko 11 zł za sztukę!

Akcja trwa od 10.08 (piątek) do 13.08 (poniedziałek) do godz. 23.59.

Sprawdź szczegóły – zobacz książki, które zamówisz teraz po 11 zł >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...