Amulety chroniące w podróży

W obecnych czasach ciągle gdzieś się przemieszczamy, odbywając mniejsze i większe podróże. To piękne, że mamy możliwość poznawania nowych terenów, nawet jeśli są oddalone tylko kilkanaście kilometrów od naszego domu. Często również wyjeżdżamy za granicę, np. w celach turystycznych bądź zarobkowych. W takich sytuacjach warto mieć przy sobie chroniący talizman, aby być bezpiecznym podczas każdej podróży.

Czym są talizmany i w jaki sposób korzystać z ich mocy?

Jak wiadomo, magiczne przedmioty towarzyszą ludziom od wieków. Wierzono, że są nośnikami powodzenia, szczęścia, zdrowia, bogactwa czy miłości. Ich główną funkcją było jednak odpędzanie zła i ochrona przed negatywną energią. Talizmany są więc obiektami, które mają zapewnić odwagę, ochronę i moc dla osoby, która je nosi. Należy wspomnieć, że dostarczają one zawsze ściśle określonych korzyści i są tworzone w konkretnym celu – w dzisiejszym artykule przyglądamy się bliżej talizmanom służącym ochronie w podróży.

Przemieszczając się, jesteśmy szczególnie narażeni na wypadki i różne niebezpieczne sytuacje, które mogą nas spotkać. Poznajemy lub mamy styczność z wieloma nowymi osobami, których energia łączy się z naszą. Często zawierzamy im nasze życie, co ma miejsce, np. podczas podróży samolotem lub innym środkiem transportu. Przed planowanym wyjazdem zawsze dokładnie się przygotowujemy, pakujemy niezbędne rzeczy i dokumenty. Warto również zadbać o to, aby towarzyszyła nam dodatkowa ochrona w postaci szczególnej mocy. Jak korzystać z talizmanów podróży? Wystarczy mieć swój amulet zawsze przy sobie, np. w postaci wisiorka. Jego energia łączy się wówczas z naszą.

Jakie magiczne właściwości posiadają amulety podróży?

 • Zapewniają bezpieczeństwo i pomyślność podczas każdej zmiany miejsca pobytu;
 • Chronią środki transportu, którymi się przemieszczamy;
 • Dostarczają dobrej energii w relacjach z innymi – pomagają złagodzić spory;
 • Dodają odwagi w działaniu, likwidują lęk i niepewność;
 • Wspierają gładką drogę do celu w zdrowiu i dobrym samopoczuciu;
 • Likwidują przemęczenie i uzupełniają siły fizyczne;
 • Chronią przed wpływem złych mocy i innych niewidzialnych działań.

Wybierz swój amulet, który ochroni Cię w podróży

Spośród wielu dostępnych talizmanów przeznaczonych do bezpiecznego przemieszczania się z pewnością wybierzemy ten jeden, który spełni nasze oczekiwania i stanie się nieodzownym elementem każdej podróży. Poniżej umieszczam kilka przykładów takich amuletów:

 • Bindruna Podróży, lustro – amulet bazujący na runie Raido, która jest odpowiedzialna nie tylko za ciekawe wyprawy fizyczne, ale również za wszystkie podróże duchowe:

 • Gwiazda Północna – należy kolekcji historycznych amuletów Wikingów, którym służyła do nawigacji:

 • Amulet dedykowany dla podróżników i odkrywców – przyciąga wiele ciekawych przygód i interesujących znajomości podczas podróży:

 • Amulet Płynąca Łódź – Wikingowie cenili ten rodzaj naszyjnika za skuteczną ochronę podczas rejsów na morzach i oceanach:
  Więcej talizmanów i amuletów chroniących w podróży znajdziesz w CzaryMary.pl:

Talizman kierowcy

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...