Zaklęcie na czas przesilenia letniego

W czasie przesilenia letniego noc jest najkrótsza, a dzień najdłuższy w ciągu całego roku, mamy więc dużo czasu na celebrowanie tego magicznego święta! To dobry czas na korzystanie z obfitości światła i wzrastającej natury wokół nas, aby czerpać z niej inspirację i siłę.

W dniu przesilenia letniego, kiedy słońce będzie wysoko na nieboskłonie, wyjdź na zewnątrz i wznieś ręce do słońca. Poczuj jego ciepło. Pomyśl o potędze najbliższej nam gwiazdy – jest jej więcej niż potrzeba, aby mogło się z nami nią podzielić! Powiedz na głos słowa:

Poczuj energię słońca wchodzącą przez czubek Twojej głowy, przez czakrę korony, spływającą w dół przez Twoje ciało: przez głowę, szyję, w dół po ramionach, jakby to była delikatna pieszczota. Poczuj moc i energię słońca, jak doładowuje Twój własny, najgłębszy ośrodek energii, napełniając go tym, czego potrzebujesz, aby w pełni przeżyć każdy dzień lata. Niech energia spłynie w dół do Twoich nóg, niech wywoła w stopach uczucie mrowienia od ciepła, światła i mocy. Wyobraź sobie, że Twoje ciało wypełnia się takim światłem, że aż wylewa się ono wokół Ciebie. Pozostań w tym stanie tak długo, jak jest to dla Ciebie komfortowe.

Podziękuj za energię, którą otrzymałeś. Pochyl się teraz i dotknij dłońmi ziemi, na której stoisz. Poproś Matkę Ziemię, aby pomogła Twojemu ciału przyswoić w bezpieczny sposób całą energię, którą otrzymałeś od słońca, aby służyła Twojemu rozwojowi i przyjęła do siebie to, czego sam nie jesteś w stanie przyjąć. Również Matce Ziemi podziękuj za pomoc (ten proces nazywamy uziemieniem, dzięki temu nadmiar energii, której nie jesteś w stanie przyswoić, nie uszkodzi Twojego systemu energetycznego i nie spowoduje nieciekawych objawów w organizmie – kto raz się tym sparzył, na przyszłość będzie już zawsze pamiętał ;)).

Niech to błogosławieństwo energii i obfitości wspiera Cię we wszystkich działaniach, zapewnia zdrowie, siłę i pozytywne nastawienie. Niech Ci się darzy!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...