Zapraszamy na XXV wakacyjne warsztaty z Akademią Życia

W dniach 4 – 14 sierpnia 2018 r. w Muchowie (dolnośląskie) już po raz 25. odbędą się wakacyjne warsztaty z Akademią Życia. Zapraszamy Cię serdecznie na to wydarzenie!

KOBIECOŚĆ, MĘSKOŚĆ – SPOTKANIE

Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński
oraz gość specjalny Jolanta Misiarz

Pojawiliśmy się na tym świecie jako kobiety i mężczyźni i żyjemy na nim tu i teraz jako kobiety i mężczyźni. Pytanie z jakim często spotykamy się podczas różnych praktyk rozwoju osobistego brzmi: czy jestem w stanie przyjąć, zaakceptować, zintegrować moją mniejszą cząstkę – męską/żeńską? Ale – żeby móc przyjąć i zintegrować ten dar – ważne jest jeszcze by odpowiedzieć na inne pytanie: co to dla mnie oznacza być kobietą/być mężczyzną.

Żyjąc w czasach ogromnych zmian kulturowych, czasach niejasności i płynności żeńskich/męskich ról mogliśmy ulec złudzeniu uznając, że prawdziwy rozwój polega na przyjęciu wszystkich właściwości drugiej płci. Pozbawieni wsparcia matek lub ojców staraliśmy się zadowolić ważne dla nas kobiety/ważnych mężczyzn spełniając ich oczekiwania i wyzbywając się siebie. Cierpimy nie wiedząc kim jesteśmy. A więc – kim jesteś kobieto? Kim jesteś mężczyzno? W jaki unikalny sposób TY przejawiasz w życiu swoją kobiecość/męskość?

Już od ponad 25 lat spotykamy się w sierpniu by dzielić się swoim doświadczeniami i doświadczać nowego pracując w bezpiecznych, przyjaznych warunkach. Tak więc w tym roku szczególnie zapraszamy Ciebie na nasz specjalny, prawdziwie świąteczny XXV Wakacyjny Warsztat Akademii Życia, w trakcie którego razem z nami zajmiesz miejsce w Kręgu Kobiet i Mężczyzn, gdzie:

1. Poprzez praktykę hatha jogi, świadomego oddychania (rebirthing) oraz tańca spontanicznego i tańca w kręgu:

  • odblokujesz dostęp do swojej kobiecości i męskości ,
  • zintegrujesz swój wewnętrzny męski i żeński pierwiastek,
  • będziesz doświadczać życia w pełni jako kobieta/mężczyzna,
  • odpoczniesz i uwolnisz się od nagromadzonego stresu.

2. Poprzez pracę metodą ustawień systemowych:

  • zrobisz to, co możliwe by rozwiązać zakorzenione w przeszłości problemy dotyczące Ciebie jako kobiety/mężczyzny i ról jakie pełnisz w życiu oraz relacji z innymi kobietami/mężczyznami,
  • uzyskasz dostęp do kobiecej i męskiej energii płynącej z linii twoich żeńskich/męskich przodków,
  • poprzez akceptację i przyjęcie do serca swojej historii uzyskasz pełniejszy dostęp do ukrytych dotąd bogactw twego rodu – dostęp do zasobów, talentów, możliwości twoich przodków – kobiet i mężczyzn, które są Twoim dziedzictwem,

3. Poprzez wizualizację i głęboką relaksację z muzyką medytacyjną zawierającą dźwięki synchronizujące półkule mózgowe oraz ustawienia w przyszłości (FPL):

  • uświadomisz sobie i rozwiążesz blokujące Cię wewnętrzne konflikty wartości, zasad i celów życiowych,
  • zintegrujesz kobiece i męskie aspekty siebie, tak aby zgodnie współtworzyły twoją rzeczywistość.

Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia rozwojowe:
składają się na niego: zajęcia poranne (ok. 1.5 godz. przed śniadaniem), poświęcone głównie pracy z ciałem (w szczególności hatha yoga) oraz 2 bloki zajęć: przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 godz. i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz pracę indywidualną możesz podejmować swoje osobiste, rozwojowe tematy.

OPŁATY:
1) całodzienne warsztaty rozwoju osobistego: 1040 zł lub 940 zł od osoby w przypadku zapisania się m.in. dwóch osób. RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia. RABAT 60 zł przy wpłacie 500 zł zaliczki wpłaconej do końca maja.
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie (mięsne lub wegetariańskie): 850 zł
3) ubezpieczenie NW: 20 zł.

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

Pełna informacja: TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...