Dziesięć anielskich przesłań. Przesłanie 5

Ścieżka uzdrawiania jest ścieżką miłości, bezwarunkowego współczucia i akceptacji. Mówi o tym piąte przesłanie od aniołów, które Doreen Virtue zawarła w swojej najnowszej książce Dziesięć anielskich przesłań. Czytamy w niej, że kluczem do zdrowia jest akceptacja, miłość i współczucie wobec wszystkich naszych ziemskich ciał, a więc ciała fizycznego, emocjonalnego, mentalnego i energetycznego.

Przesłanie o uzdrowieniu z książki "Dziesięć anielskich przesłań"

Według przekazu od aniołów uzdrawianie powinno być nazywane odkrywaniem, ponieważ jest to proces ujawniania Twojego całkowicie zdrowego ja poprzez harmonizowanie ze sobą wszystkich Twoich czterech ciał.

  • Ciało fizyczne pragnie kochającego dotyku.
  • Ciało emocjonalne potrzebuje czuć się bezpieczne, kochane i słuchane. Karmisz je, gdy wysłuchujesz własnych uczuć, zwłaszcza tych niewygodnych.
  • Ciało mentalne potrzebuje ciszy, aby przetworzyć i zrozumieć boże komunikaty. Podaruj sobie codziennie chwilę ciszy.
  • Ciało energetyczne dopasowuje się do energii, z którą ma kontakt. Jedz więc zdrową żywność o wysokich wibracjach, otaczaj się pozytywną energią i dbaj o odpoczynek.

Więcej przesłań od aniołów znajdziesz w książce Dziesięć anielskich przesłań dostępnej TUTAJ >>

Dziesięć anielskich przesłań

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...