Dziesięć anielskich przesłań. Przesłanie 3

Według jednego z przekazów od aniołów, które znalazły się w książce Dziesięć anielskich przesłań Ty i każda osoba, którą kiedykolwiek spotkałeś i spotkasz, jesteście przejawami całkowitej i czystej miłości Boga. Anioły przekazują również, że prawdziwe partnerstwo może prowadzić do ponownego odkrycia Boga i Nieba.

„W relacji z innymi stajesz przed takim samym wyborem jak w relacji z samym sobą, czyli wybierasz ścieżkę lęku albo ścieżkę miłości. Dwie osoby mogą kroczyć razem ścieżką lęku, usiłując w ten sposób chronić się nawzajem i odnaleźć wspólne szczęście na tym strasznym świecie. Przyjmując jednak takie podejście, zawsze będą doświadczały lęku.

W końcu możesz poczuć, że byłbyś szczęśliwszy bez tej drugiej osoby. Jeśli jednak będziesz dalej kroczyć ścieżką lęku, wciąż będziesz go doświadczać razem ze wszystkimi nieprzyjemnymi konsekwencjami. Być może znajdziesz wówczas nowego partnera, z którym także doświadczysz lęku, osiągając ten sam niezadowalający rezultat (…).

Ścieżka miłości nie spotyka się ze ścieżka lęku. Nie ma między nimi żadnych wspólnych płaszczyzn. Nie ma żadnego miejsca, w którym stykają się ze sobą, ani strefy przejściowej, w której się łączą. Nie można być na obu ścieżkach jednocześnie. Albo uświadamiasz sobie prawdziwą, ciepłą i bezpieczną rzeczywistość życia w Bogu, albo jesteś pogrążony we śnie zapomnienia, w którym nie pamiętasz, kim jesteś, skąd przybyłeś oraz gdzie właściwie się znajdujesz.

W relacjach z innymi ludźmi szukasz bliskości i jedności, których możesz doświadczać z drugim człowiekiem tylko wtedy, gdy oboje kroczycie ścieżką miłości. Nawiązanie takiej relacji wymaga ogromnej świadomości i uczciwości z samym sobą. Musi zależeć Ci na prawdzie”.

Więcej przesłań od aniołów znajdziesz w książce Dziesięć anielskich przesłań dostępnej TUTAJ >>

Dziesięć anielskich przesłań

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...