O metodzie HiddenMind (Ukryty Umysł) Toma Griffina

Holistyczne podejście do pacjenta, z uwzględnieniem jego umysłu i energetyki – funkcjonowania czakr i meridianów, popularne w medycynie Wschodu – coraz bardziej staje się znane również w zachodnim świecie.  Dobrą medycynę cechuje traktowanie pacjenta jako jednostkę, a nie zbiór narządów. O tym, że nasz organizm posiada niezwykłe zdolności do samouzdrawiania, nauka wie, lecz w racjonalny sposób trudno jej wyjaśnić przyczynę szybkich bądź nagłych uzdrowień, określanych potem jako cuda. Do holistycznych metod uzdrawiania, wychodzących poza współczesną medycynę, należy HiddenMind (Ukryty Umysł).

Ukryty Umysł (HiddenMind) to nazwa metody stworzonej przez Toma Griffina, która jest uwieńczeniem jego 27 lat pracy z ciałem, bioenergią, dźwiękami korekcyjnymi i Programem Dawsona. Opiera się ona na „tajemnicach” ludzkiego zdrowia związanych ze znajomością naszych systemów elektrycznych, w tym dotyczących podstawowej struktury ciała, zaopatrzenia go w energię, systemu ochronnego i siły życiowej. Niedawno ukazała się książka Toma Griffina i dr Nuali Bent HiddenMind (Ukryty Umysł). Podróż ku Jedności, która przedstawia podstawowe założenia tej prostej, ale bardzo skutecznej metody uzdrawiania ciała, umysłu, duszy.

HiddenMind Ukryty Umysł - Tajemnice ukrytego umysłu

Celem powstania książki jest przedstawienie pracy Toma Griffina i stworzonej przez niego metody, ale też obudzenie świadomości czytelnika w kwestii potęgi naszej podświadomości. „Mamy niesamowitą moc, dużo powyżej naszych najśmielszych marzeń, ale dla wielu ludzi droga do zrozumienia ich osobistej mocy jest dość niejasna czy ciężko dostępna” – pisze Tom we wstępie swojej książki.

Istnieją opinie, że wszyscy rodzimy się z wewnętrzną wiedzą na temat tego, kim jesteśmy i jaki jest cel naszego życia. Jednak z różnych powodów z czasem o tym zapominamy.

Nasz ukryty, czyli podświadomy umysł, zna naszą prawdziwą istotę. To drzemiąca głęboko w nas mądrość, wewnętrzny głos, oprogramowanie, które zapisuje wszystko na nasz temat od momentu poczęcia po dziś dzień. To skarbnica naszych doświadczeń, która wysyła odpowiedzi na bodźce ze środowiska zgodne ze schowanymi w niej prawdami. Ma ona zdecydowanie dużo większą moc od naszej świadomości – Tom Griffin.

Metoda HiddenMind opiera się na założeniu, że nasze ciało ma kontrolującą i dynamiczną matrycę energetyczną, wokół której poprzez podział komórek kształtuje się nasza forma (wiedza ta jest też podstawą bardzo starych technik leczniczych, jak akupunktura, joga czy Tai Chi). Choroba to brak harmonii na skutek zaburzeń energetycznych w organizmie, co jest faktem potwierdzonym w warunkach laboratoryjnych i jest omawiane szczegółowo w książce Toma. Gdy tylko energie w polu danej osoby zostaną zrównoważone, zaistnieją dogodne warunki do tego, by sama wyleczyła się ze swojej choroby.

HiddenMind Ukryty UmysłKsiążka HiddenMind (Ukryty Umysł). Podróż ku Jedności składa się z dwóch części. Część 1 wprowadza nas w budowę ludzkiego biopola, przedstawia też dowody na to, że zaburzenia zmieniają pole biomagnetyczne, a zmiany te mogą być wykryte w polu energii zanim w ciele pojawią się fizyczne zmiany. Część 2 przedstawia bardziej szczegółowo działanie programu Hidden Mind (Ukryty Umysł) i bioenergii, jak i rolę, jaką odgrywa w tym podświadomość.

Na końcu książki znalazły się historie i opinie osób, które skorzystały z metody HiddenMind i doświadczyły mocy jej działania. Jedną z nich jest Małgorzata Łuka-Kowalczyk, którą osobiste doświadczenia z niemal natychmiastowym wyleczeniem jej dziecka (trwało tydzień, zaś leczenie tradycyjne i przy pomocy medycyny chińskiej ciągnęło się miesiącami) nakierowały na spotkanie  Toma Griffina i podjęcie z nim współpracy. Teraz Tom odwiedza Polskę, by przyjmować pacjentów i prowadzi warsztaty HiddenMind dla osób, które chcą poznać tę metodę.

Małgorzata Łuka-Kowalczyk nie tylko w dalszym ciągu organizuje kursy Toma Griffina w Polsce, sama została też terapeutką i nauczycielką HiddenMind. Oto, co mówi o polskim wydaniu książki Toma:

Teraz, wraz z wydaniem tej książki w Polsce, dokonuje się kolejna zmiana. Świadomość o tym, czym jest metoda HiddenMind ma szanse dotrzeć do tysięcy osób. To ogromna radość i przywilej otwierać ludziom drogę do prawdy, zdrowia i świadomości na temat tego, kim naprawdę jesteśmy, jak łatwo mogą na nas wpłynąć negatywne emocje – szok mentalny, fizyczny, bakterie czy wirusy, jak mogą na nas wpłynąć doświadczenia i wady dziedziczne nieżyjących przodków i jak łatwo możemy z tego wyjść dzięki metodzie HiddenMind.

Książkę HiddenMind (Ukryty Umysł) znajdziesz w Magicznej Galerii CzaryMary.pl TUTAJ >> 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...