Nowe wahadła: Benedictus, Kwiat Życia i Wahadło Duszy

W CzaroMarowym asortymencie pojawiły się nowe, wspaniałe wahadła, stworzone w Pracowni Baj. Przedstawiam opisy i kilka zdjęć trzech niezwykłych wahadeł: Wahadła Benedictus, Wahadła Duszy i Wahadła Kwiat Życia. Każde z tych wahadeł stworzone zostało do specjalnych celów.

Są one wykonane z mosiądzu, dodatkowo Wahadło Duszy (na zdjęciu leżące po środku) jest podwójnie złocone. Są dość duże (długość 10-10,5 cm oraz 7,5 cm w przypadku Wahadła Kwiat Życia) i dość ciężkie (120 gram w przypadku najcięższego Wahadła Benedictus).

Wahadło Benedictus

Wahadło Benedictus powstało w efekcie wielu lat pracy przy oczyszczaniach osób, miejsc i ukierunkowaniu energii. Szkieletem Wahadła Benedictus jest kształt wahadła Karnak. Dodatkowo zawiera ono dysk, na którym po górnej stornie wygrawerowany jest krzyż Św. Benedykta, zaś na spodniej stronie dysku znajdują się pierwsze litery modlitwy egzorcystycznej po łacinie. We wnętrzu Wahadła Benedictus znajduje się żywica kadzidłowca, zwana potocznie olibanum.

Wibracje równoramiennego krzyża Św. Benedykta oraz olibanum sprawiają, że wahadło to ma niezwykle silne właściwości ochronne i oczyszczające, a to wszystko wzmocnione właściwościami wahadła Karnak. Całość tworzy poważne narzędzie do trudnych prac związanych z oczyszczaniem domów, terenów oraz osób z negatywnych energii, bytów, portali astralnych i nie tylko.

Wahadło jest tak ustawione, że może nim pracować osoba początkująca, tak samo jak i profesjonalista, bez obaw, że jest się narażonym na niebezpieczeństwo ze strony niskiego astralu.

 

Wahadło Kwiat Życia

Wahadło to zostało stworzone dzięki wieloletniej pracy różnymi technikami uzdrawiania od radiestezji bioterapeutycznej, szamanizmu i duchowego uzdrawiania po litoterapię.

Nazwa wahadła pochodzi od symbolu Kwiatu Życia, który zamieszczony został na górnej części dysku. Głównym promieniowaniem kształtu tego wahadła jest ponadczasowe Izis. Wzmocniony dyskiem z symbolem Kwiatu Życia staje się wysokiej klasy narzędziem do pracy profesjonalistów, jak również młodych adeptów radiestezji duchowej i uzdrawiania.

Kwiat Życia promieniuje wysokimi wibracjami, jest to jeden z najsilniejszych pozytywnych symboli Świętej Geometrii. Harmonizuje przestrzeń i transformuje szkodliwą energię. Wizerunek Kwiatu Życia jest czystością kształtu i proporcji. Nazywa się go kwiatem nie tylko ze względu na jego wygląd, ale że reprezentuje cykl wegetacji. W środku Kwiatu Życia znajduje się siedem połączonych ze sobą kół, które wyodrębnione i zakreślone jednym kołem tworzą obraz. Odzwierciedla wszystkie formuły matematyki, każde prawo fizyki, nawet harmonię muzyczną, każdą biologiczną formę życia, łącznie z ludzkim ciałem. Są tu wszystkie atomy, poziomy, wymiary – absolutnie wszystko, co istnieje we Wszechświecie w formie fal.

W środku wahadła umieszczony został diament Herkimer znany ze swoich wielowymiarowych i wielopoziomowych możliwości energetycznego wspomagania i uzdrawiania, jak również samego w sobie amuletu. Diamenty Herkimer oczyszczają aurę, przywracają równowagę pomiędzy naszymi ciałami subtelnymi, a także harmonizują pracę półkul mózgowych. Fenomenalnie oddziałują na nasze ciało fizyczne odtruwając je i oczyszczając. To kryształowa „minielektrownia”, jest w stanie znacznie podwyższyć poziom energii swojego właściciela. Efektem takiego oddziaływania jest nie tylko szybszy rozwój duchowy, ale również likwidacja blokad energetycznych w ciele. Jego oddziaływanie jest tak silne, że używany jest w litoterapii schorzeń kręgosłupa i stawów.

Zdaniem Wahadła Kwiat Życia jest dotrzeć do informacji w samym kodzie DNA, wspomóc procesy regeneracji, uzdrawiania oraz naprawić uszkodzone czakry i ciała subtelne.

 

Wahadło Duszy

Wahadło Duszy łączy w sobie kilka różnych wahadeł (dopatrzyłam się w nim kształtu wahadła Izys, wahadła spiralnego i wahadła ufo). Efektem odpowiedniej konfiguracji tych kilku wahadeł jest uzyskanie strumienia silnej energii. Pomysłodawczynią Wahadła Duszy jest zdolna, wrażliwa radiestetka Sylwia Stelmach.

Wahadło Duszy ma cudowne działanie uzdrawiające. Odszukuje cząstki duszy, uzdrawia je, scala i przywraca do nas, przez co stajemy się pełniejsi energii. Sprawia, że mamy silniejsze połączenie ze Źródłem i Ziemią. Wahadło może pomóc w sytuacjach zniechęcenia  i apatii – przywraca radość do życia i podnosi nasze wibracje.

To tylko niektóre z jego działań, jego pełne możliwości są nadal w trakcie odkrywania.

Wahadło przeznaczone jest dla doświadczonych radiestetów

 

ZOBACZ WIĘCEJ WAHADEŁ W CZARYMARY.PL >>

 

Wahadełka w CzaryMary.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (11 głosów, średnia: 4,64 z 5)
Loading...