Spotkanie z Adą Edelman, autorką „Opowieści z Biura Duchów”

Zapraszamy na spotkanie z Adą Edelman, autorką książki Opowieści z Biura Duchów , które odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. o godz. 17.30 w Klubie Przyjaciół „Nieznanego Świata” (adres: Warszawa, ul. Kredytowa 2). Wstęp wolny!

Spotkanie z akutorką książki Opowieści z Biura DuchówSpotkanie z Adą Edelman połączone będzie z promocją najnowszej książki
jej autorstwa Opowieści z Biura Duchów.

Ada Edelman jest pisarką i autorką bloga Biuro Duchów (biuro-duchow.pl), na którym autorka zamieszcza historie o kontaktach z drugą stroną. Przekazy te pochodzą w większości z listu od czytelników, którzy chcieli podzielić się swoimi przeżyciami. W ten sposób Ada przypomina tym, którzy w pośpiechu zapomnieli, że „nie tylko ciało posiada człowiek”. Po tym, jak w wieku lat 17 przeżyła śmierć kliniczną, stara się przekazywać informacje o „drugiej stronie”, biorąc udział w licznych konferencjach. O swoich doświadczeniach opowiadała również w Pytaniu na śniadanie. Jej pierwsza książka Tarot Bułhakowa została bardzo dobrze przyjęta w mediach ezoterycznych.

Opowieści z Biura DuchówOpowieści z Biura Duchów to najnowsza książka Ady Edelman, która jest dowodem na to, że po drugiej stronie świat istnieje, a życie nie kończy się ze śmiercią. Autorka przedstawia w niej prawdziwe historie osób, które doświadczyły kontaktu z duchami. Te inspirujące opowieści dotyczą między innymi bliskich, którzy odeszli, i kontaktują się z nami z drugiej strony, ludzi, którzy doświadczyli przeżyć z pogranicza śmierci oraz wizji sennych czy psychoterapeutycznej mocy reinkarnacji.

Data: 18 kwietnia 2018 r. o godz. 17.30
Miejsce: Warszawa, ul. Kredytowa 2
Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...