Wesołych Świąt Wielkanocnych! Odbierz prezent od zajączka

Życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych, pełnych ciepła i bliskości spotkań z rodziną i przyjaciółmi przy świątecznym stole oraz tradycyjnie – smacznego jajka i mokrego dyngusa!

Wesołych Świąt od CzaryMary.pl

Oprócz życzeń, mamy dla Ciebie upominek od wielkanocnego zajączka: kod zniżkowy na magiczne zakupy! Kod działa na wszystkie produkty, również te znajdujące się już w promocji. Jego ważność wygasa w poniedziałek 2 kwietnia o godz. 23.59, czyli posiada moc obniżania zamówień do ostatniej minuty trwania Świąt Wielkanocnych :) Może zainteresują produkty najczęściej wybierane przez CzaroMarowych Klientów (Zobacz wszystkie Bestsellery >>), bądź nasze propozycje i nowości (znajdziesz je pod linkiem TUTAJ >>)

Odbierz zniżkę na zakupy w przezncie od zajączka

Jeśli jesteś ciekaw, jak Wielkanoc obchodzona jest według tradycji ezoterycznej, zapraszam do lektury poniższego artykułu – może zainspiruje Cię do ubogacenia swoich własnych obchodów Świąt Wielkanocy:

WIELKANOC WEDŁUG TRADYCJI EZOTERYCZNEJ >>

Raz jeszcze życzymy Wesołych Świąt!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...