Rytuał na zdobycie miłości

Jeśli pragniesz, aby miłość zagościła w Twoim życiu i chcesz magią wspomóc realizację swojego pragnienia, możesz wykonać rytuał magiczny na zdobycie miłości autorstwa Scotta Cunninghama. Do jego wykonania potrzebujesz:

  • różowa świeca (ale nie podgrzewacza);
  • świecznik;
  • kawałek papieru długości 10 cm;
  • laskę cynamonu;
  • kadzielniczka lub żaroodporna podstawka;
  • różowa nitka.

1. Wizualizuj siebie w szczęśliwym związku, w którym i Ty i Twój partner jesteście szczęśliwi. Połóż na kawałku papieru dłoń swojej wiodącej ręki i powiedz na głos słowa:

2. Weź w obie dłonie świece i naładuj ją swoją energią. Użyj do tego powyższych słów, ponownie wymawiając je na głos.

3. Umieść świecę na podstawce i ustaw na kartce papieru. Zapal świecę i poczekaj, aż się dobrze rozpali.

4. Następnie wsuń ostrożnie w płomień świecy kawałek cynamonu i poczekaj, aż się zapali. Pozwól cynamonowi palić się przynajmniej przez pół minuty, a potem wyjmij go z płomienia i połóż na podstawkę z dala od papieru. Ogień zgaśnie, ale cynamon powinien się żarzyć i dymić jeszcze przez jakiś czas.

5. Kiedy cynamon zgaśnie, wyciągnij papier spod świecznika, połóż go na płaskiej powierzchni i powtórz nad nim słowa zaklęcia podanego powyżej. W tym samym czasie za pomocą zwęglonej końcówki laski cynamonu narysuj małe serduszko na środku kartki. Potem narysuj wokół niego większe serce.

6. Kiedy skończysz rysowanie, umieść cynamon na środku kartki papieru, owiń go w nią, zawiąż pakuneczek różową nitką. Pozostaw świecę, by wypaliła się do końca. Noś cynamon zawinięty w papier przy sobie jako amulet przyciągający do Ciebie miłość.

Do wykonania rytuałów na przyciągnięcie miłości najlepszym dniem będzie piątek, dzień Wenus, dni magicznych świąt, czas pełni i rosnącego Księżyca. Niech miłość Ci sprzyja!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...