Poprzednie wcielenia w literaturze. Czy możliwe jest życie po życiu?

Wiele słyszy się o poprzednich wcieleniach człowieka. Większość z nas utożsamia to pojęcie ze śmiercią i reinkarnacją. Możliwe jest jednak porzucenie starego „ja” za życia i rozpoczęcie wszystkiego od nowa. W ten sposób ciało pozostaje żywe, jednak poprzednie wcielenie człowieka odejdzie w niebyt i pozwoli odrodzić się na nowo.

Zmiany i duchowość

Niemal każdy zastanawia się czasem co zmieniłby we własnym życiu. Często myślimy o rzeczach zewnętrznych, jak praca czy otoczenie. Wiele osób chciałoby się także zmienić wewnętrznie. Pomimo tego, że cechy naszego charakteru są stałe można nad nimi pracować. Można także odkryć nową drogę i odrodzić się jako lepsza osoba.  Poprzednie wcielenie człowieka to nie tylko nasza dusza w poprzednim wcieleniu. Poprzednie wcielenie człowieka to także stary „ja”, którego zostawiamy za sobą, aby zacząć żyć na nowo.

Aby nasze dotychczasowe życie odeszło jak poprzednie wcielenie człowieka, konieczna jest gruntowna przemiana wewnętrzna i zaufanie swojej duchowości. Zmiany nie są możliwe, jeśli człowiek nie będzie pracował nad rozwojem duchowych. Wiele aspektów życia, w tym szczęście i zdrowie, kierowane są przez siły, których nie da się zaobserwować, ani wyjaśnić.

Poprzednie wcielenie

Świadectwo doktora Rajiva Parti

Aby zgłębić temat jakim jest poprzednie wcielenie człowieka, warto sięgnąć po ciekawą książkę „Świadectwo” autorstwa dr. Rajiva Parti. Jest to opis przemiany jakiej doświadczył autor po przeżyciu śmierci klinicznej. Szansa, którą dostał sprawiła, że zmienił swoje życie. Po tym doświadczeniu jego życie zmieniło się diametralnie. Doktor Parti ujrzał swoje życie i zobaczył, że kierował nim egoizm. Po przebudzeniu zaczął wszystko od nowa. Jego stare „ja” było jak poprzednie wcielenie człowieka.

Nowa szansa dała mu możliwość bycia lepszym człowiekiem. Zrozumiał jak ważna w życiu jest duchowość. Prawdą, którą poznał, kieruje się we własnym życiu, ale także dzieli się tą wiedzą z innymi.

Poprzednie wcielenie człowieka – mit reinkarnacji czy szansa dla każdego

Doktor Parti przeżył śmierć kliniczną, dzięki czemu zyskał możliwość spojrzenia na swoje dotychczasowe życie. Zyskał możliwość zmiany, którą wykorzystał. Poprzednie wcielenie człowieka, jakim był Rajiva Pati, mimo sukcesów na wielu polach, okazało się puste i egoistyczne. Jednak trauma ani śmierć nie są konieczne do tego, aby rozpocząć wszystko od nowa.

Wielu z nas nie jest zadowolonych ze swojego dotychczasowego życia. Nie musi tak być! Warto spojrzeć na siebie i na swoje postępowanie z dystansu i odkryć, co należałoby zmienić. Czasem jest to jedna cecha, która rzutuje na nasze decyzje i postępowanie.

Nie czekaj, odmień swoje życie!

Odrodzenie się na nowo może nastąpić tu i teraz. W każdym momencie można diametralnie zmienić zwoje życie. Nigdy nie jest za późno. Odcięcie się od starego „ja” może sprawić, że przeszłość będziemy traktować jak poprzednie wcielenie człowieka. Dla każdego jest nadzieja. Wystarczy chęć zmiany i świadomość tego, co w poprzednim wcieleniu człowieka było złe i co sprawiało, że byliśmy gorsi i mniej szczęśliwi. Droga świadomego życia w zgodzie z własną duchowością jest dostępna dla każdego.

Książkę „Świadectwo” autorstwa dr. Rajiva Parti zamówisz w CzaryMary.pl pod linkiem TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...