Porzuć lęk, uwierz w cuda! Wszechświat Cię wspiera

Czy wiesz, że Wszechświat Cię wspiera? Ciekawa jestem Twojej reakcji na to stwierdzenie. Zgodzisz się z tym czy zaśmiejesz się w głos z niedowierzania? Gabrielle Bernstain, autorka książki „Wszechświat Cię wspiera”, zapewnia, że Wszechświat nie stawia na naszej drodze niczego, z czym nie moglibyśmy sobie poradzić. Co więcej, niewielkie zmiany w codziennym myśleniu mogą prowadzić do zastąpienia strachu i negatywnych myśli potężną energią o twórczej mocy.

Rodzimy się, uczymy, zarabiamy, pobieramy się, mamy dzieci, a potem umieramy? Czy na tym właśnie polega życie? Takie myśli miała Gabrielle będąc nastolatką. Prawdopodobnie wielu z nas miało, ma, lub będzie mieć podobne przemyślenia. Doświadczenia Gabrielle sprawiły, że jako młoda osoba żyła w nieustannym lęku. Bała się dosłownie wszystkiego: samotności, przybierania na wadze i braku akceptacji. Czasem odczuwała lęk zupełnie bez powodu. Pomogło jej zanurzenie się w medytacji, dzięki której jej umysł wyciszał się, a niepokój znikał. Pojawiła się nadzieja na to, że naprawdę istnieje lepszy sposób na życie.

Co prawda, Gabrielle często zaprzeczała tej prawdzie, aż w końcu poddała się kierowaniu swojej intuicji i sięgnęła po „Kurs cudów”. Ten metafizyczny traktat stał się drogowskazem na drodze jej duchowego rozwoju i sprawił, że sama Gabrielle stała się światełkiem dla wielu ludzi, którzy korzystają z jej duchowego wsparcia.

Zadaniem ćwiczeń, które znajdziesz w książce „Wszechświat Cię wspiera”, jest łagodne poprowadzenie Cię ku większej świadomości, abyś mógł sobie przypomnieć, kim naprawdę jesteś. Jesteś kochającą energią Wszechświata. Czasem, w trakcie medytacji lub chwilach uwolnienia się od osądów, możesz nagle i niespodziewanie odczuwać tę prawdę. Chodzi o to, byś mógł doświadczać jej częściej.

Musimy ciągle na bieżąco uwalniać swoje wzorce lęku i oddzielenia. Gdy w pełni zaangażujesz się w uwalnianie tych wzorców za pomocą modlitwy i medytacji, w końcu zaczniesz bardziej polegać na miłości niż na lęku. Miłość stanie się Twoim nawykiem. Będziesz mógł szybko zmienić swoje myśli i energię, aby powrócić do prawdy.

Ta książka wskazuje drogę uwolnienia się od iluzji tego świata i przypomnienia sobie prawdy, która jest miłością. Nie oceniaj swojej ścieżki. Nie staraj się być doskonały. Wystarczy, że skupisz się na dostrajaniu do częstotliwości Wszechświata – Gabrielle Bernstain.

Gabriell pisze z ogromną lekkością, czuć, że jej słowa dyktowane są przez intuicję połączoną z energią miłości. Dzięki jej książce poznasz uniwersalne przesłania o prawach Wszechświata. Ćwiczenia i medytacje przeplatane są przykładami z życia autorki, nie są to więc suche teorie, a wypracowane osobiście praktyki. Dowiesz się, jak żyć bez blokad i oddychać pełną piersią, jak kochać i być kochanym, jak uzyskać pewność, że Wszechświat zawsze Cię wspiera.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...