Amulety osobiste, wykonane specjalnie dla Ciebie

Co powiesz na amulet stworzony specjalnie dla Ciebie, dopasowany od początku do Twojej energii? Dziś opowiem o dwóch takich amuletach. Każdy z nich używa run Futharku tworzących skrypty runiczne.

Wisior z runami

Osobisty Talizman Runiczny po jednej stronie zawiera mandalę runiczna – wszystkie runy Futharku, zaś po drugiej stronie wyryte zostają runy, które specjalnie dla nas dobiera runolog.

Aby wykonać taki talizman, potrzebne są informacje o osobie, dla której jest wykonywany: imienia, nazwiska, daty i miejsca urodzenia, a także jej jak najbardziej aktualnego zdjęcia. Dzięki temu runolog jest w stanie określić sytuację oraz dobrać odpowiednie runy do talizmanu.

Runy ryte są w naturalnym kamieniu o nazwie serpentynit, który dodatkowo wzmacnia właściciela swoimi energiami. Serpentynit wpływa kojąco na układ nerwowy. Łagodzi lęki, usuwa strach przed zmianami. Pomaga spojrzeć na problemy z innej perspektywy, inspiruje nowe pomysły i rozbudza ciekawość świata. Znakomicie wspiera medytację i ogólne wspomaga nasz rozwój duchowy.

 

Ulubiony kubek może być Twoim talizmanem!

Oryginalnym talizmanem będzie kubek z runicznym zapisem imienia. Taki zapis runami naszego imienia jest dla nas amuletem ochronnym oraz talizmanem wspierającym przejawienie naszego potencjału.

Kolejność run w imieniu wpływa na nasz charakter, talenty, a także na to, co nam pomaga lub przeszkadza w realizacji drogi życiowej. Zapis runiczny imienia wspiera i ułatwia spełnienie potrzeb duszy, jest indywidualnym energetycznym zapisem naszej Istoty.

W runach tworzących nasze imię odnajdziemy nasze siły i możliwości. Runy oddziaływają na naszą podświadomość, która w sposób spontaniczny odbiera ich wibracje. Choć nie jesteśmy tego świadomi, nasz umysł nieświadomie wybiera taki rezonans drgań, który jest zgodny z naszymi wewnętrznymi potrzebami.

Kubeczki runiczne dla Pań mają kształt pękaty, okrągły, dla panów zaś ich kształt jest bardziej tradycyjny.

Przy tworzeniu kubeczka możemy wybrać kolory, które najbardziej lubimy, do wyboru mamy odcienie różu, fioletu, turkusu, zieleni, czarnego, złotego i pomarańczu.

Są to amulety osobiste, dopasowane w 100% do naszej energii. Nie będzie drugiego takiego, bo nawet koloru na ręcznie malowanym  kubeczku po prostu nie da się odtworzyć :) Polecam je Twojej uwadze.

 

 

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...