Ezoteryczny Poznań, czyli pierwsze Targi Ezoteryczne OPOKA

Kochani, szczególnie mieszkańcy Poznania i okolic! Mamy dla Was znakomitą informację! Już w najbliższy weekend – 1, 2 i 3 grudnia – odbędą się w Poznaniu, w Pasażu Rondo,  pierwsze ezoteryczne targi OPOKA. Wstęp dla uczestników jest wolny :)

Organizatorzy targów postawili przed sobą cel szerzenia kompetentnej, merytorycznej wiedzy na temat ezoteryki, kartomancji, astrologii, numerologii, innych technik wróżebnych i dywinacyjnych, doradztwa personalnego, technik rozwoju duchowego, również terapii naturalnych, stylów zdrowego życia oraz sprzedaż zdrowej żywności, suplementów, książek, publikacji i rozmaitych innych produktów oraz akcesoriów.

Z wykładami pojawią się specjalni goście:

  • w piątek 1 grudnia dr Piotr Piotrowski opowie o astrologii;
  • w sobotę 2 grudnia Ella Selena opowie o Aniołach i różnych technikach kartomancji, ,
  • w niedzielę 3 grudnia Dariusz Cecuda opowie o kabalistycznym ujęciu technik wróżebnych i Tarocie.

Poznań jest chyba jedynym z większych miast Polski, gdzie od pewnego już czasu bardzo brakuje imprezy wystawienniczej, która zrzeszyłaby wystawców oraz wykładowców. Mimo, iż tradycje rozwoju tej dziedziny są tutaj długie. Wiele osób zainteresowanych, wiele działających specjalistów; funkcjonują instytuty, gabinety, ośrodki szkoleniowe i terapeutyczne o wieloletnim doświadczeniu. Targi Ezoteryczne Opoka są więc autorskim projektem stworzonym w odpowiedzi na tę potrzebę.
To szczególna dziedzina, skupiająca tych, którzy czują i myślą wrażliwiej, więcej; poszukują w życiu głębiej i wyżej ; niektórzy szukają pomocy w tym dążeniu, a inni tę pomoc dają i wskazują rozwiązania oraz ścieżki.

Dlatego bardzo chcemy, aby to wydarzenie było współtworzone przez wszystkie zainteresowane osoby: obecnością, ideami, pomysłami, dzieleniem się wiedzą, pomocą…. I aby zaistniało na stałe, cyklicznie wpisane w ezoteryczny Poznań, który bardzo tego potrzebuje….


Dla odwiedzających znajdzie się wiele atrakcji dodatkowych, gratisowych godzin porad, być może będzie można wylosować co nieco od Fortuny, oraz skorzystać z wiedzy na darmowych wykładach. Przypominam – wstęp wolny! :) Zapraszamy serdecznie!

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...