Horoskop partnerski znaków zodiaku od CzaroMarownika 2018

Dziś horoskop partnerski, a więc prognoza trochę w innym stylu :). Partnerski, bo pokazuje, jak wybrać sobie partnera na całe życie – czyli przyjaciela :). Oto unikalny horoskop przyjaźni pochodzący z magicznego CzaroMarownika 2018 – kalendarza księżycowego.

Na horoskop partnerski patrzy się trochę inaczej niż na miłosny, gdyż uważa się, że najlepiej współgrają osoby o różnym temperamencie, a nie te z jednakowego trygonu. Sprawdź, z którym znakiem zodiaku możesz konie kraść i przetrwać największe burze.

Horoskop partnerski, czyli kto pasuje do Ciebie najlepiej

Źródło grafik: iStock.

Baran

Jesteś entuzjastyczna, żywiołowa, często wpadasz w gniew i postępujesz irracjonalnie. Najlepszym przyjacielem będzie dla Ciebie opanowana i łagodna Waga, która odwiedzie Cię od ryzykownych przedsięwzięć, a jej ciekawość świata podsyci Twoje talenty twórcze.

Byk

Twardo stąpasz po ziemi, konsekwentnie dążysz do celu, ale często bywasz uparta i przewrażliwiona. Najlepiej porozumiesz się z marzycielskimi i akceptującymi wszystko Rybami. Wysłuchają Cię, dodadzą radości i entuzjazmu do Twojego życia.

Bliźnięta

Jesteś bardzo towarzyska, dlatego zaprzyjaźnij się z Wodnikiem. Połączy Was ciekawość świata, szalone pomysły i… brak rozsądku. Szczęście ze wspólnych wojaży wynagrodzi wszystko.

Rak

Rodzina i przyjaciele są dla Ciebie wszystkim. Raczej nie dzielisz się swoimi uczuciami ze światem, choć masz otwartą osobowość i ogromne poczucie humoru. Drogę do Twojego serca znajdzie Strzelec, który cię rozrusza, rozweseli i zmotywuje.

Lew

Urodzony władca i krytykant. Horoskop partnerski wskazuje Koziorożca jako najlepszy wybór dla Ciebie. Stonuje on Twoje dyktatorskie zapędy, nauczy bezinteresowności i porozmawia na każdy temat.

Panna

Jesteś perfekcjonistką, pracowitą i solidną, ale brakuje Ci spontaniczności. Najlepszym przyjacielem będzie dla Ciebie Baran, dzięki któremu zaczniesz odkrywać świat i dostrzeżesz jasne strony życia.

Waga

Spokojna, rozważna i wrażliwa na piękno Waga znajdzie wspólny język z majestatycznym Lwem. Horoskop partnerski przewiduje, że dzięki tej relacji nie tylko zdynamizujesz swoją osobowość, ale i znajdziesz swoją pasję i rozwiniesz się twórczo.

Skorpion

Jesteś namiętna, żywiołowa, silna, lecz skryta. Z Wodnikiem połączy Cię ciekawość świata, chęć przekraczania barier, lojalność i długie, inteligentne rozmowy.

Strzelec

Urodzona optymistka ze sztywnym kręgosłupem moralnym. Horoskop partnerski przesądza, że jedynie rozsądny Koziorożec da Ci takie oparcie, jakiego potrzebujesz. Nauczy Cię on racjonalności i wesprze w trudnych chwilach.

Koziorożec

Jesteś rozsądna, praktyczna, pracowita i dyplomatyczna. Najlepszym przyjacielem będzie dla Ciebie Strzelec, przy którym złapiesz wiatr w żagle. Wprowadzi on do Twojego życia nutkę szaleństwa, uśmiech i sporo dobrej zabawy.

Wodnik

Nieuchwytna, wolna dusza Wodnika nawiąże świetną relację z twardo stąpającym po ziemi Bykiem. Zabrzmiało trochę jak ogłoszenie matrymonialne :). W ten dosadny sposób horoskop partnerski podpowiada Wodnikom, że Byk przypomni o ich obowiązkach, zmotywuje, pocieszy i podniesie ich na duchu.

Ryby

Twoja głowa częściej jest w chmurach niż ptak. Zwykle nie realizujesz swoich planów i jesteś z tego powodu sfrustrowana, dlatego najlepszym przyjacielem będzie dla Ciebie Skorpion. Nauczy Cię on, jak zrealizować swoje cele i wesprze w chwilach zwątpienia.

Traktuj powyższy horoskop partnerski jedynie jak wskazówkę. To, z kim nawiążesz głęboką przyjaźń, zależy głównie od Ciebie, Twoich starań, oddania i lojalności. Jeśli chcesz natomiast przeczytać horoskop miesięczny i tygodniowy, zapraszamy Cię na stronę CzaroMarowy horoskop. Tu znajdziesz profesjonalne prognozy astrologiczne :).

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...