Nowy Rok Numerologiczny

Nów Księżyca we wrześniu, aktualnie przypadający na 20 września, według systemu numerolog Gladys Lobos jest początkiem nowego Roku Numerologicznego. Teraz (czyli od dnia 20 września 2017), aby poznać swój aktualny Cykl Życia według numerologii, należy dodać 2018 do dnia, miesiąca oraz roku swojego urodzenia i zredukować otrzymany wynik do pojedynczej cyfry.

Przykład wyliczenia oraz opis swojego wyniku sprawdzisz na stronie z Horoskopem Numerologicznym:

Numerologia to prognozowanie z liczb, opierające się na przekonaniu, że numer przyporządkowany danemu obiektowi – numer domu, samochodu, telefonu, itp. – ma związek z jego losem. Przedmiotem numerologii są nie tylko liczby, lecz również nazwy własne, które zamienia się na liczby poprzez ponumerowanie liter alfabetu, a następnie ich sumowanie.

Jeśli zainteresuje Cię ten temat i chciałbyś dowiedzieć się więcej o numerologii, poznać różne systemy wyliczania, zajrzyj do CzaroMarowego działu poświęconego numerologii – z okazji Nowego Roku Numerologicznego podręczniki do numerologii do dnia 26 września 2017 roku włącznie mają ceny niższe nawet o 30%!

W czym może nam pomóc numerologia? Daje nam możliwość uświadomienia nam naszej własnej, indywidualnej Drogi Życia, naszych często nieświadomych motywów działania, pokazać kierunek, w jakim może potoczyć się nasze dalsze życie. Takie informacje zawsze są ciekawe :)

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...