Poznaj „CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz”

CzaroMarownik 2018. Magiczny kalendarz jest już dostępny w przedsprzedaży! Dzięki jego premierze początek jesieni zapowiada się znakomicie :) Nie mogę doczekać się tego, jak znajdzie się w moich rękach!

Przypuszczam, że dla właścicieli CzaroMarowników z poprzednich lat wydanie na 2018 rok będzie zaskakującą i bardzo miłą niespodzianką :) CzaroMarownik 2018 jest wspaniale praktyczny: każdy dzień jest rozpisany na jednej stronie, co daje optymalnie dużo miejsca na notatki, przemyślenia i oznaczenia ważnych wydarzeń. Przypominam, że wcześniejsze CzaroMarowniki miały rozpisany tydzień na dwóch stronach, sobota i niedziela połączone były z krótkim ciekawym artykułem. Rozbicie tygodnia na poszczególne dni sprawiło, że CzaroMarownik 2018 zawiera on aż 448 stron, lecz wydany jest w mniejszym, poręczniejszym formacie (135 x 190 mm), przez co dopasuje się do każdej podręcznej torebki.

Każda strona kalendarza zawiera wyszczególnione święta, podstawowe informacje astrologiczne i pozytywne przesłanie:

Zobacz, jak w środku wygląda CzaroMarownik 2018 (pdf) >>

Nowy CzaroMarownik 2018 w dalszym ciągu pozostał świetnym poradnikiem. Znajdziesz w nim mnóstwo artykułów, magicznych ciekawostek, praktycznych porad i przepisów z dziedziny urody, zdrowia i mody. Poznasz też horoskop dla swojego znaku zodiaku na 2018 rok i sprawdzisz, co przyniesie los w sprawach miłości i kariery.

Jeśli szukasz niepowtarzalnego kalendarza, który każdego dnia doda odrobinę magii do Twojego życia, to CzaroMarownik będzie najlepszym wyborem :). Stworzony został dla osób takich jak Ty i ja, dostrzegających w życiu magię, które chcą czegoś więcej niż zwykłego kalendarium.

Z CzaroMarownikiem 2018 czeka Cię wspaniały rok. Daj się zaczarować!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...