Klasyczna, prawdziwa joga w najlepszym wydaniu

Poznaj wschodni sekret koncentracji umysłu dzięki książce Joga prawdziwa autorstwa Jennie Lee. To gorąca nowość wśród książek o rozwoju duchowym, która odsłania skuteczne metody utrzymania pozytywnych myśli, zarządzania stresem, poprawy komunikacji i budowania nowych nawyków sukcesu.

Jennie Lee to terapeutka, która od ponad siedemnastu lat z powodzeniem wykorzystuje jogę klasyczną i medytację w pracy terapeutycznej z tysiącami pacjentów. Pomogła już wielu osobom w ich zmaganiach z deficytem uwagi, zaburzeniami odżywiania, kłopotami w związkach partnerskich, depresją, a nawet traumą spowodowaną molestowaniem seksualnym.

Zdaniem Lee, siłę do przezwyciężania problemów i wzmocnienia wytrzymałości daje praktyka Jogasutr. Jest to zbiór około dwustu aforyzmów zawierających oświecające nauki zebrane ponad dwa tysiące lat temu przez mędrca o nazwisku Patańdźali (sanskr. Patañjāli). W drugiej księdze tego dzieła znajduje się część poświęcona „ośmiu gałęziom” (sanskr. aştāņga) jogi będącym kwintesencją duchowej mądrości, uczącą nas życia w stanie trwałego szczęścia. Celem książki Joga prawdziwa jest opisanie sposobów wykorzystania tych konkretnych aforyzmów dla osiągnięcia głębokiej, trwałej radości i spełnienia. Ten system jogiczny pozwala oczyścić ciało i umysł, otwiera drogę do spełnienia, pomaga nawiązać kontakt ze swoją Prawdziwą Naturą i Boskością oraz docenić własną tożsamość.

Dla Jennie Lee Jogasutry są receptą na życie, którą dzieli się z czytelnikami z perspektywy osobistego doświadczenia. Wybranym wersetom Autorka przyporządkowuje codzienne praktyki, tematy do przemyślenia oraz afirmacje mogące pomóc w integracji ich treści z życiem. Jej zdaniem teoria niestosowana w życiu jest bezużyteczna, dlatego sama praktykuje wszystko, o czym pisze.

Doświadczenie Jennie Lee pozwala jej przekazywać złożone teoretyczne rozważania nad jogą prostym, przyjaznym i zrozumiałym dla jej uczniów i czytelników językiem. Udowadnia, że praktyka Jogasutr jest drogą do szczęścia i duchowego spełnienia.

 Książka „Joga prawdzia” jest dostępna na CzaryMary.pl >> Polecamy!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...