Warsztaty Uzdrawiająca Siła Dźwięku z Shirlie Roden

Zapraszamy na warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje Uzdrawiająca Siła Dźwięku, które 19-27 września 2017 w Warszawie prowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii.

Shirlie to duchowa nauczycielka o wysokich anielskich wibracjach oraz piosenkarka, kompozytorka i terapeutka dźwiękiem. Prowadzi warsztaty oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, a także przepięknym medytacjom. Jest autorką książek: Uzdrawianie Dźwiękiem (polskie wydanie w 2012), Głos Ciszy i autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała płyty: Be The Love, Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration (książka i płyty dostępne są w Magicznej Galerii CzaryMary >>).

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podniesienia poziomu energii i stanu świadomości, uzdrowienia ciała fizycznego, a przede wszystkim do otwarcia serca na przepływ bezwarunkowej miłości. Jej warsztaty zawierają intonowanie dźwięków, medytacje, elementy relaksacji, wizualizacje i techniki oddechowe.

PROGRAM:
22 września (piątek) KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00. Na zapisy.
23 września (sobota) nowy warsztat UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI, 10.30-17.30
24 września (niedziela) warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU, 10.30-17.30
19-27 września: indywidualne konsultacje: o godz. 10.30 lub o 12.30.

UZDRAWIAJĄCA KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak, to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj anielskiej muzyki.

Shirlie poprowadzi medytację, będzie także śpiewać, grać na gitarze, gongu i dzwonkach tybetańskich. Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa). Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju.

Warsztat UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI

Shirlie przygotuje Ciebie do wkroczenia w Anielski Świat. Podczas całego dnia zrelaksujesz ciało i umysł oraz otworzysz się na przepływ uzdrawiającej energii. Przywołasz Archanioły i poprosisz je o wsparcie za pomocą dźwięku, medytacji, oddychania i wizualizacji. Dzięki temu połączeniu poczujesz Boską Istotę w sobie oraz jedność ze Wszechświatem.

Pozwól sobie na przyjęcie darów od czterech Archaniołów. Odetnij więzy przeszłości poprzez pracę z Michałem, przyjmij boskie uzdrowienie od Rafała (którego imię znaczy „Bóg uzdrawia”), wypal swój cień ogniem Uriela i otrzymaj prowadzenie od Gabriela. Przywołaj anielskie wibracje dźwiękiem, poproś o ich pomoc oraz wdychaj, wizualizuj i czuj ich niebiańską esencję. Te Boskie Istoty będą już zawsze z Tobą pracować, pomogą uzdrowić Twoją przeszłość, oczyszczą i podniosą wibracje każdej Twojej komórki oraz wypełnią Ciebie pozytywną energią. Zaufaj i otwórz się na te dary. Anioły czekają na Ciebie.

Anioły Dźwięku pracują z osobami pragnącymi osiągnąć harmonię, którą możemy nazwać czystą harmonią symfoniczną. I Twoją misją życiową jest właśnie stworzenie harmonii i usunięcie wszelkich dysonansów (blokad) w ciele duchowym, fizycznym, emocjonalnym oraz w relacjach międzyludzkich. Dzięki współpracy z Aniołami wzmacniasz nie tylko siebie, ale także Ciało Świetliste całej Ludzkości. Błogosławieństwa Aniołów są zawsze z Tobą.

Shirlie Roden.

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością. Na początku konsultacji Shirlie prowadzi medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonują dźwięki do czakr. Shirlie pomaga odszukać pierwotną przyczynę danego problemu, a dana osoba sama (przy pomocy Shirlie) uzdrawia daną sytuację/obciążający ją wzorzec. Bardzo ważnym elementem sesji jest uświadomienie sobie danego wzorca i uwolnienie blokujących emocji z nim związanych. W ten sposób usuwana jest „stara” energia i wprowadzana jest w jej miejsce energia czystego światła. Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd pochodzi dusza każdego z nas.

Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ głos Shirlie o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji jest ona cały czas w stanie głębokiej medytacji i prowadzą ją Anioły. Shirlie często otrzymuje także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczenie.

Opłaty: Jeden dzień warsztatów 290 zł/ dwa dni 490 zł, zamiast 580 zł. Kąpiel w dźwięku 50 zł. Konsultacja ok. 2 godzinna bez tłumaczenia 300 zł, z tłumaczeniem 360 zł.

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , kom. 501 625 528

Pełna informacja o wydarzeniu znajduje się tutaj >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...