Nelly Radwanowska w Krakowie i Wrocławiu – prelekcja i sesja transmutacyjna.

Serdecznie zapraszamy na spotkania z wyjątkową kobietą – Dr Nelly Radwanowską, która ostatnimi czasy bardzo wspiera ludzi w przejściu procesu transformacji podnoszeniu samoświadomości.  Jej wypowiedzi poparte są rzetelną wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Zapraszamy do zapoznania się z jej wypowiedziami na kanale youtoube.  oraz na stronie  nellyradwanowska.com


Jako absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej z 10-letnim klinicznym doświadczeniem (Kardiologia i Endokrynologia), Dr Nelly Radwanowska od ponad 20 lat zajmuje się alternatywnymi formami uzdrawiania (homeopatia, dźwiękoterapia, doradztwo) i bierze czynny udział w propagowaniu praktycznej wiedzy pomocnej w procesie odzyskiwania samoświadomości i zdrowia. Kieruje się przekonaniem, że każdy Człowiek dysponuje umiejętnościami niezbędnymi do uruchomienia samo-zdrowienia i odzyskania pełnej świadomości i bycia Suwerenną, Wolną i Zdrową Istotą.

Aktywacja potencjału genetycznego. Uruchomienie samo-zdrowienia i poprawy jakości życia.

2 września 2017 – WROCŁAW, Plac Kościuszki 12, godz. 16.00 – 19.30. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ <<

3 września 2017 – KRAKÓW, Ogród Harmonii, ul. Stanisława Przybyszewskiego 13, godz. 11.00 – 17.00. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ <<


Zapisy: Elżbieta Czaczkowska tel. 506 236 545; letsbe@o2.pl; www.facebook.com/elzbieta.czaczkowska.5


Spotkanie ma na celu wsparcie procesów transmutacyjnych , polegających na aktywacji potencjału genetycznego, poprzez zastosowanie głosowych i instrumentalnych kodów harmonicznych. Dzięki istotnym informacjom oraz metodzie wizualizacyjno-oddechowej nabędziesz umiejętności przełączania się w każdej chwili do stanu „zera” mentalno-emocjonalnego, który warunkuje możliwość otwarcia się na nowe linie czasowe Ziemi i uwolnienie z „sideł” nieorganicznej Siatki utrzymującej ludzkość w oddzieleniu od świadomości tego Kim naprawdę jesteśmy. Jedynie dzięki opuszczeniu dualnego, niewolniczego wzorca wyłania się możliwość bezprecedensowej zmiany jakości naszego życia. Przełączenie się na stan bez-emocjonalny jest równoznaczne z dominacją fal alfa w zapisie eeg mózgu i umożliwia przyspieszenie procesów transmutacyjnych pod wpływem kodów harmonicznych głosu i instrumentów naturalnych.
Podczas spotkania poznasz metody samodzielnego przywracania połączenia Twego Ciała fizycznego z Organiczną Siatką Elektro-magnetyczną Ziemi , a zatem udrożnisz odbiór i przewodzenie wyższych wibracji pola morfogennego naszej Planety.

Podczas spotkania uruchomisz swój instrument głosowy, dzięki któremu masz możliwość odzyskania Siebie w sensie Wyższej Świadomości i Zdrowia Fizycznego.

Podczas wokalno-instrumentalnej sesji uzdrawiającej przeprowadzonej na zakończenie spotkania będą transmitowane głosowe kody harmoniczne, rozpraszające zniekształcenia miazmatyczne/karmiczne w indywidualnych polach uczestników/ i wspomagam aktywację DNA. Poprzez zastosowanie wielu instrumentów wykonanych z czystego kryształu (Si O2) procesy przebudowy ciała na struktury oparte o krzem zostają spotęgowane, co powoduje udrożnienie zdolności przewodzenia wyższych harmonicznych przez ciało fizyczne.

Zaleca się ubrać się w wygodne stroje pozwalające na pełen relaks. Warto również zaopatrzyć się w wodę, która będzie nośnikiem informacji wibracyjnej zapisanej podczas sesji. W tym samym celu można również zabrać ze sobą kawałek kryształu górskiego. 

Do zobaczenia!

 

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...