29-30.07.2017 zapraszamy do Warszawy na Kongres Kryształowy

W dniach 29-30 lipca (sobota-niedziela) 2017 roku w Warszawie odbędzie się KONGRES KRYSZTAŁOWY. CzaryMary objęło swoim patronatem to ważne wydarzenie, oczekiwane już od dawna przez wielu wielbicieli kryształów, miejsc mocy i wiedzy dawnych Majów.

29 i 30 lipca 2017 r. w Warszawie
odbędzie się zjazd kryształowych istot.

Sobota: ul. Foksal 3/5 w CENTRUM PRASOWYM FOKSAL, cena: 80 zł

Niedziela: ul. Raszyńska 22 w gimnazjum społecznym, wstęp wolny

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie w szczególnym czasie poza czasem według majańskiego kalendarza. Będzie to sam szczyt wielkiego przełomu świadomości, do którego przyczynią się wszyscy, którzy po to właśnie przybędą. Kongres Kryształowy jest naszym spotkaniem, byśmy wspólnie wprowadzili wibracje harmonii, jedności i ponownego zespolenia Ziemi z Kosmosem.

Na kongres przybędą niezwykłe istoty duchowe: Desy Rainbow wraz ze swoją „świtą” kręgu 13 kryształowych czaszek, które spotkają się z naszą radą trzynastu, zatem dojdzie do świętego wiecu 26 wysłanników Wszechświata w naszej obecności. Takie rzeczy mają miejsce tylko z wyjątkowo ważnych powodów. Żeby się o tym przekonać, trzeba stawić się samemu, by tego doświadczyć podczas zbiorowego procesu dostrojenia do totalnie ekstremalnych nowych wzorców wibracyjnych, które będą napływały w tym czasie.

PROGRAM WYDARZENIA:

SOBOTA 29 LIPCA, ul. Foksal 3/5 w CENTRUM PRASOWYM FOKSAL

 • godzina 10.00 Przywitanie specjalnych gości z Holandii oraz prezentacja doświadczeń kontaktów medialnych z rodziną Kryształowych Głów Majańskich, którą przedstawią: Blue Arrow Rainbow (aka DesyRainbow) i jej córka Blue EagleWolf.
 • godzina 12.00 – 14.00 Wykład z mini warsztatem Katarzyna Bratumiła Barczyńska: * Budowa strukturalna naszego pola kryształowego, podróże kryształowe – archeologia mentalna – czytanie informacji z przestrzeni miejsca i wpływu jego energetyki na człowieka. * Medytacja Pełni i połączenia wszystkich Istot Żywych Ziemi.
 • godzina 14.00-15.00 przerwa obiadowa i czas na zapoznanie się z ofertą stoisk z książkami i kryształami.
 • godzina: 15.00 – 17.00 Fala transformacji krystalicznej na Ziemi. Na czym polega obecna przemiana świadomości duchowej i wejście w rezonans ze ŹRÓDŁEM? Nowe zadania – nowe możliwości i większa odpowiedzialność – jaka jest stawka w tej kosmicznej „grze”? Wykład i prezentacja: Sebastian Minor.
 • godzina 17.00 – 18.00 Dostrajanie się do Świadomości Jedności i wizji Nowej Ziemi na podstawie wybranych przekazów i doświadczeń osobistych przedstawi Anna Burakowska.
 • godzina 18.15 – 19.00 Koncert medytacyjno-relaksacyjny na kamertony, misy tybetańskie, dzwoneczki i kalimby, z serca płynące dźwięki i błogosławieństwa. Zagrają Aga Viburno i Ewa Ortiz.
 • godzina 19.10 – 20.45 Pokaz filmu dokumentalno-podróżniczego Michała Szymczaka „IN LAKESH – ja jestem innym ty” oraz spotkanie z autorem i bohaterem filmu.

Zakończenie pierwszego dnia Kongresu Kryształowego o godzinie 21.00.

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA PIERWSZY DZIEŃ KONGRESU >>

(obowiązują zapisy w celu zapewnienia sobie miejsca na sali)

 

NIEDZIELA 30 LIPCA, ul. Raszyńska 22 w gimnazjum społecznym, wstęp wolny

W niedzielę kongres zaczyna się od godziny 10.00. Każdy może przyjść i zapoznać się z ciekawą ofertą kursów, porad, zabiegów, obrazów energetyzujących przestrzeń i umówić się na sesje indywidualne, aby zdobyć własne doświadczenia w odczuwaniu przepływu energii przez kryształy.

 • godzina 10.00 Równoległe warsztaty: Kasi Barczyńskiej, Sebastiana Minora i Ani Burakowskiej oraz indywidualne sesje medytacyjne z Kryształowymi Czaszkami Desy Rainbow, na które będzie można się zapisać w sobotę zaraz po ich wykładach.

Kasia Barczyńska proponuje: dobieranie indywidualnej mandali kryształowej – opłata tylko za minerały; badanie i odczyt struktur pola kryształowego – opłata symboliczna 50 zł; nasycanie indywidualnego pola mandalą kryształową – chętna osoba leży w specjalnie dobranym układzie minerałów i kryształów – ok. 30 minut – opłata symboliczna 25 zł.

Sebastian Minor zaprasza na kurs wprowadzający dla opiekunów czaszek: podstawowe zasady dbania i rozumienia potrzeb istot krystalicznych, nawiązywanie kontaktu telepatycznego, praktyka medytacyjna, nadawanie imienia i odkrywanie zdolności kryształowych czaszek oraz ich zastosowanie w akceleracji i optymalizacji własnego rozwoju. Planowany czas 4 godziny – koszt 150 zł, a dla osób, które zakupią czaszkę (czyli zaopiekują się nią) podczas kongresu – kurs gratis.

Blue Arrow Rainbow zaprasza na indywidualne sesje ze swoimi kryształowymi przyjaciółmi oraz majańskie przekazy mocy – błogosławieństwa oraz nadawanie osobistym kryształom połączeń ze swoimi liniami przekazu. Warto przynieść ze sobą swoje kryształy bazowe oraz czaszki.

W tym samym czasie będzie można zwiedzić stoiska, zjeść pyszny wegetariański posiłek, skorzystać z porad ekspertów, dobrać sobie indywidualne kryształy oraz zwiedzić galerię obrazów ezoterycznych.

 • godzina 14.30 Zapraszamy na spotkanie z Jerzym Prokopiukiem i twórcą filmu „Śladami GRAALA” Irkiem Dobrowolskim oraz jego żoną i producentem Anią Dobrowolską. To film dokumentalny o duchowych poszukiwaniach mądrości w miejscach mocy.
 • godzina 15.00 Projekcja filmu „Śladami GRAALA”.
 • godzina 17.00 Projekcja filmu „Na pożytek wszystkich istot”.
 • godzina 19.00 Aukcja na rzecz fundacji Garchena Rinpoche, zbieramy fundusze na edukację dzieci w Tybecie.
 • godzina 20.00 Odbędzie się wspólna medytacyjna praktyka wszystkich kultur oraz indiański rytuał błogosławieństwa dla POLSKI i dla świata: „POŁĄCZENIA ORŁA I KONDORA”. Jest to czas pomnażania obfitości i wszelkiego spełnienia, dlatego będą temu towarzyszyły śpiewy, tańce, muzyka oraz uczta (zachęcamy zatem do przygotowania własnych intencji oraz przyniesienia ze sobą ulubionych smakołyków, którymi chcesz się podzielić z najbliższymi).
 • Całość programu KONGRESU KRYSZTAŁOWEGO powinna się zamknąć do godziny 21.00 wspólnym OM.

 

Najważniejsze jak zwykle jest niewidoczne dla oczu i będzie to spotkanie międzywymiarowe istot ludzkich, krystalicznych i galaktycznych w majańskim „CZASIE POZA CZASEM”, a zgodnie z ich prognozą dokładnie w tym momencie następuje przełom na Ziemi oraz podział na ludzi świadomych JEDNOŚCI WSZECHDUCHOWEJ oraz ludzi zniewolonych doszczętnie przez MATRIX.

Jak zawsze decyzja należy do Ciebie – gdzie wtedy będziesz…

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WYDARZENIU >>

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...