Magiczna moc bransoletek z bursztynu. Bursztynowy talizman

Bursztyn już od wielu lat nie wychodzi z mody, nadal bardzo chętnie wykorzystywany jest do wyrobu biżuterii. Wykonane z bursztynu bransoletki, naszyjniki czy kolczyki ciągle znajdują licznych amatorów. Wszystko to dlatego, że oprócz oryginalnego wyglądu, mogą poszczycić się też magiczną mocą. Niezwykłe właściwości przypisuje się bursztynom już od starożytności, kiedy to ich obecność miała gwarantować udane łowy.

Bursztynowy talizman

Zastygła przed milionami lat żywica często wykorzystywana jest jako talizman. Bursztyn strzeże swojego właściciela od złych mocy i ma zapewniać mu dozgonną miłość. Dawniej wierzono też, że bursztyn ma moc budzenia mądrości oraz chroni przed złymi spojrzeniami. Dziś wiele mówi się również o prozdrowotnych właściwościach bliskiego kontaktu z bursztynami.

Zdrowie z bursztynu

Korzyści zdrowotne, jakie można czerpać z wykorzystania bursztynu to prawdziwa magia. Kamienie te uznaje się za skuteczne w leczeniu dolegliwości gardła, żołądka, serca czy głowy. Mają wspierać leczenie infekcje i zbijanie gorączki. Udowodniono, że magiczny bursztyn ma działanie antyseptyczne!

Magia bursztynu zawsze pod ręką

Magiczne właściwości bursztynów sprawiają, że warto nosić te kamienie zawsze przy sobie. Świetnie nadadzą się do tego subtelne i eleganckie bransoletki z bursztynu. Najciekawsze są te ręcznie wykonane – cechuje je niepowtarzalność i indywidualizm. Taka bransoletka to nie tylko gwarancja magicznych mocy, ale także wyjątkowego stylu.

BRANSOLETKI Z BURSZTYNU ZNAJDZIESZ W CZARYMARY.PL >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...