Znajdź siebie samą i rozpocznij nowy rozdział swojego życia

Dzielna Kobieta dla (nie) Dzielnych Kobiet

„Dzikie przebudzenie. Dziewięć pytań, które uratowały mi życie” to najnowsza książka Mary Daniels. Już sama okładka, na której widzimy piękną fioletową stokrotkę, której malusieńkie płatki zdmuchiwane są przez lekki wiatr, jest bardzo atrakcyjna i przykuwa wzrok. Jednak nie ocenia się książki po okładce, jak mawia większość z nas. Właśnie dlatego lektura książki jest obowiązkowa!

Dzikie przebudzenie” urzeka niesamowitą emocjonalnością tekstu, który jest napisany w bardzo przystępny sposób. Jest to książka, w której każda kobieta odnajdzie swoją cząstkę.

Dziewięć pytań głównych, czyli podróż do kobiecego wnętrza

Akcja książki dzieje się w Londynie, a miejscem kluczowym staje się most Tower Bridge. Mary Daniels jest młodą matką, która stoi na rozstaju dróg swojego życia. Stojąc na moście jest gotowa do skoku. Gotowa psychicznie i fizycznie. Ale czy na pewno? Czy ten krok sprawiłby, że świat byłby piękniejszy? Bez niej, bez jej dziecka… Mary Daniels rozpoczyna długą, nieco mozolną i pełną emocji podróż do własnego wnętrza. Przed skokiem ratują ją bardzo intymne przemyślenia, które ujęła w dziewięciu pytaniach, o których wspomina w podtytule. Jakie są to pytania? Takie, które może sobie zadać każda z nas, a mianowicie:

1. Czego nauczyłam się o sobie?
2. Co akceptuję?
3. Czego muszę się wyzbyć?
4. Za co jestem szczerze, głęboko wdzięczna?
5. Co naprawdę chcę zaprosić do swojego życia?
6. Jakie są moje zamiary i dlaczego?
7. Ufam.
8. Kocham.
9. Jestem.

W poszukiwaniu własnego „JA”

Książka przypadła do gustu szczególnie tym kobietom, które na co dzień zmagają się z rozmaitymi rozterkami i to bez względu na dziedzinę życia, która u nich szwankuje. Znalezienie własnego wewnętrznego „ja” nie jest wbrew pozorom takie proste. Mary Daniels staje się niejako kobiecą przewodniczką duchową, która porażkę pomaga nam zamienić w sukces.

„Sukces to sposób myślenia. Sukces to znalezienie siebie samego…”

Książkę”Dzikie przebudzenie. Dziewięć pytań, które uratowały mi życie” zamówisz TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...