CzaroMarowe Bestsellery roku 2016, Część 3 Anioły i rozwój duchowy

Czas na ostatnią grupę Bestsellerów 2016 roku Magicznej Galerii CzaryMary.pl :) Przedstawiam książki o Aniołach i karty anielskie, książki o rozwoju duchowym i uzdrawianiu, po które najczęściej sięgali CzaroMarowi Klienci.

Jeśli interesuje Cię któraś z tych dziedzin, śmiało sięgaj po wymieniony tu tytuł, którego jeszcze nie znasz!

Najpopularniejsze w roku 2016 książki o Aniołach

W pierwszej dziesiątce Bestsellerów o Aniołach znalazły się aż trzy tytuły, których autorem jest Kyle Gray. Kyle po raz pierwszy doświadczył obecności Aniołów w wieku czterech lat i od tego czasu, dzięki ich wsparciu i poradom, wciąż rozwija swój talent. Miał 16 lat, kiedy został nazwany „najmłodszym medium w Wielkiej Brytanii”.

Miejsce 1. Anielska uzdrawiająca moc – Ambika Wauters

Miejsce 2. Szepty Aniołów – Kyle Gray

Miejsce 3. Anielski sennik – Doreen i Melissa Virtue

Miejsce 4: Anioły obok nas – Emma Cole
Miejsce 5: Modlitwy do Aniołów – Kyle Gray
Miejsce 6: Encyklopedia Aniołów – Richard Webster
Miejsce 7: Przebaczanie z Aniołami – Kyle Gray
Miejsce 8: Anielskie liczby – Doreen Virtue
Miejsce 9: Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii – Doreen Virtue
Miejsce 10: Jak usłyszeć swoje Anioły – Doreen Virtue

Przydatna książka dla tych, którzy uzdrawiają przy pomocy czakr. Można dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Są tu też zawarte różne modlitwy. Polecam dla idących duchową ścieżką – pisze w opinii o książce „Anielska uzdrawiająca moc” Pani Anna K.

Czytałem wiele książek o Aniołach, ale ta pozycja uważam należy do najlepszych. Napisana prostym i przystępnym językiem. Każda strona tej książki zawiera wspaniałe wskazówki na temat nieocenionej pomocy Aniołów w naszym codziennym życiu. Ponad to przedstawione sposoby komunikowania się z Aniołami są nie ocenionym atutem. Polecam wszystkim – tak o książce „Szepty Aniołów” pisze Pan Jarosław.


Najpopularniejsze w roku 2016 karty anielskie

Talie kart anielskich autorstwa Doreen Virtue, zaś szczególnie „Przesłania Aniołów”, są niedoścignionymi Bestsellerami w tej kategorii kolejny rok z rzędu. Piękne grafiki i subtelne przesłania sprawiają, że odczytywanie znaczenia kart jest niezwykle proste, zaś kontakt z kartami uspokaja i sprawia prawdziwą przyjemność.

Miejsce 1. Karty Przesłania Aniołów – Doreen Virtue

Miejsce 2. Karty Anielska odpowiedź – Doreen Virtue

Miejsce 3. Anielska terapia – Doreen Virtue

Miejsce 4: Świetlista Siła Aniołów – Jeanne Ruland
Miejsce 5: Karty Uzdrawiająca moc Archanioła Rafała – Doreen Virtue
Miejsce 6: Anielskie klucze – Silke Bader
Miejsce 7: Anielskie wsparcie w miłości – Doreen Virtue
Miejsce 8: Anioły Światła – Diana Cooper
Miejsce 9: Opiekuńcze karty – Cheryl Richardson
Miejsce 10: Karty Święci i Anioły – Doreen Virtue

Pani Barbara J. pozostawiła nam przejmującą recenzję talii „Przesłania Aniołów”: Kupiłam te karty, ale tak sceptycznie się im przyglądałam. Leżały, a ja ich nie otwierałam ponad tydzień, może więcej. Co tam karty mogą mi „powiedzieć”. W końcu ciekawość zwyciężyła. Przeczytałam instrukcje, korzystam z nich drugi dzień i już mogę powiedzieć, że bez tych kart, bez przekazów Aniołów, nie potrafię chyba normalnie funkcjonować. POTRZEBUJĘ ICH. Odbieram informację tak dotkliwie bolesne, ale skuteczne na moje zapytania. Kup je, Ty i Ty i Ty. Potem porozmawiamy.

Karty są magiczne. To wspaniałe narzędzie. Pracuję z nimi od niedawna ,ale odczyty są precyzyjne i zawsze trafione w punkt. Jeśli ktoś otworzy serce i oczyści umysł to dojdą do niego również przekazy uzupełniające karty. Całość tworzy kompletny przekaz od Energii Miłości. Bardzo je polecam. Jeśli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub pragniesz pomagać w ten sposób innym, to te piękne karty będą właściwym przekaźnikiem Prawdy :) – pisze Pani Anna B. o kartach „Anielska odpowiedź”.


Najpopularniejsze w roku 2016 książki o rozwoju duchowym

Przeglądając wszystkie najpopularniejsze tytuły zeszłego roku, znalazłam wśród nich tak wiele książek o rozwoju duchowym, że tutaj postanowiłam przedstawić nie dziesięć, a piętnaście z nich. Większość jest nowościami, lecz nie zabrakło wśród nich tytułów, które od długiego czasu goszczą na CzaroMarowej liście Bestsellerów. Należą do nich książki z serii „Dzwoniące Cedry Rosji” autorstwa Władimira Megre,

Miejsce 1. Emocjonalny detoks – Doreen Virtue

Miejsce 2. Kroniki Akaszy – Gabriel Orr

Miejsce 3. Bezgraniczna otwartość – Tosha Silver

Miejsce 4: Anastazja. Tom 3 Przestrzeń miłości – Władimir Megre (wszystkie książki z serii Dzwoniące Cedry Rosji znajdziesz TUTAJ >>)
Miejsce 5: Spokój jest rozwiązaniem – Keith Park
Miejsce 6: Modlitwy, które cię zmienią – Tosha Silver
Miejsce 7: W poszukiwaniu wzoru duszy – Panche Desai
Miejsce 8: Feng shui w twoim domu – Richard Webster
Miejsce 9: Przekazy duszy – Izabela Morgańska
Miejsce 10: Wspomnienia nieba – Wayne Dyer, Dee Garnes

Miejsce 11: Transerfing rzeczywistości Tom 1 – Vadim Zeland
Miejsce 12: Umysł, ciało, dom – Tisha Morris
Miejsce 13: Duchowe nauki Awatarów – Jeffrey Armstrong
Miejsce 14: Wybory karmiczne – Djuna Wojton
Miejsce 15: Świadectwo – Rajiv Parti, Paul Perry

Oto recenzja Pani Jolanty M. o „Kronikach Akaszy”: Kupiłam książkę Gabrielle Orr i muszę przyznać, że książka jest świetnym przewodnikiem. Można samemu nauczyć się jak uzyskać dostęp do Kronik Akaszy. Ćwiczenia, medytacje, modlitwy czyli wszystko co potrzebujemy aby Mistrzowie pokazali nam informacje zawarte w Kronikach. Polecam.

Książeczka cudownie piękna, porywająca, prowadząca do zrozumienia… dużo bym jeszcze pisał, ale kto nie zacznie jej czytać, ten nie zrozumie, także zachęcam do kupna, zapoznania się z treścią i odkrycia sensu w tym zagmatwanym świecie. Pozdrawiam – tak o książce „Przesłania miłości” z serii Dzwoniące Cedry Rosji pisze Pan Waldemar L.


Najpopularniejsze w roku 2016 książki o uzdrawianiu

Książki o uzdrawianiu przekazują wiedzę o budowie i sposobach rozwoju ciała energetycznego. Zależnie od prezentowanej metody uzdrawiania opisują też techniki uzdrawiania duszy i ciała fizycznego. Każdy z nas ma potencjał uzdrawiania i te właśnie tytuły pomagają rozwinąć w sobie tę umiejętność.

Miejsce 1. Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury

Miejsce 2. Przebudzenie aury – Kala Ambrose

Miejsce 3. Sekret natychmiastowego uzdrowienia – Frank Kinslow

Miejsce 4: Dłonie pełne światła – Barbara Ann Brennan
Miejsce 5: Uzdrawianie energetyczne – Dr Meg Blackburn Losey
Miejsce 6: Matryca energetyczna – Richard Bartlett
Miejsce 7: Metoda dwupunktowa dla każdego – George Mircea Ighisan
Miejsce 8: Możesz uzdrowić swoje życie – Louise L. Hay
Miejsce 9: Uzdrawianie holistyczne – Billy Roberts
Miejsce 10: Reiki. Kompletny kurs uzdrawiania – Frank Arjava Petter, Walter Lubeck

Ciekawa książka, która w przystępny sposób opisuje zagadnienia związane z aurą. Można się z niej dowiedzieć nie tylko jakimi ćwiczeniami można rozbudzić mechanizm widzenia aury, ale również opisuje jej poszczególne kolory jak i czakry. Autor uczy nas jak zmienia się aura podczas medytacji czy modlitwy, jak wygląda aura zwierząt, jak można aurę oczyszczać i uzdrawiać oraz jak przyciągnąć do swojego życia to, czego się pragnie. Bardzo dobra książka, zwłaszcza dla początkujących w temacie :) Polecam! – tak o „Kompletnym podręczniku odczytywania i uzdrawiania aury” pisze Pani Dorota S.

Mam nadzieję, że dzięki zestawieniu najpopularniejszych tytułów w CzaryMary.pl w zeszłym roku znajdziesz również dla siebie wartościowe i ciekawe propozycje.

Wszystkie CzaroMarowe Bestsellery roku 2016 zobaczysz TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...