CzaroMarowe Bestsellery roku 2016, Część 2. ZDROWIE

W zdrowym ciele zdrowy duch głosi przysłowie. Dokonywanie świadomych wyborów, które mają wpływ na zdrowie naszego organizmu, sięganie po naturalne kosmetyki, korzystanie ze sprawdzonych terapii naturalnych jest jednym z przejawów rozwoju duchowego i nic dziwnego, że wśród CzaroMarowych Bestsellerów zeszłego roku znalazło się wiele artykułów i książek dotyczących zdrowia. Dziś przedstawiam te najpopularniejsze wśród nich.

Oto dziesięć książek o zdrowiu, które w 2016 roku cieszyły się największą popularnością wśród CzaroMarowych Klientów:

Miejsce 1. Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie – Jerzy Zięba

Miejsce 2. Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie Cz.2 – Jerzy Zięba

Miejsce 3. Soda oczyszczona na straży zdrowia – Iwan Nieumywakin

Miejsce 4: Rewolucja źdźbła słomy. Naturalne metody upraw – Masanobu Fukuoka
Miejsce 5: Głosy rewolucji żywnościowej – Ocean Robbins, John Robbins
Miejsce 6: Woda utleniona na straży zdrowia – Iwan Nieumywakin
Miejsce 7: Dieta nocna. Jedz w dzień, chudnij w nocy! – Caroline Apovian
Miejsce 8: Zdrowie z natury – Burke Lenninhan
Miejsce 9: Przywracać zdrowie żywieniem – Ewa Dąbrowska
Miejsce 10: 22-dniowa rewolucja – Marco Borges

Pierwsze dwa miejsca należą do bestsellerowych książek Jerzego Zięby o wspólnym tytule „Ukryte terapie”. Jeśli jeszcze jej nie znasz, w obszernej opinii opisuje ją jedna z Klientek:

Książka bardzo ciekawa. Opisane są nieznane działania zapobiegawcze i lecznicze znanych witamin i minerałów, a także znaczenie układu odpornościowego i rola tłuszczy w żywieniu. Terapie, uzasadnione badaniami naukowymi (przytoczone są liczne publikacje), są rewelacyjne. Szczegółowy opis stosowania (zwłaszcza dużych dawek witaminy C) skierowany jest do lekarzy, gdyż większość opisanych terapii należy stosować pod nadzorem lekarza. Mimo, że same terapie są tanie, to stosowanie ich w naszych warunkach nie jest możliwe w ramach NFZ, czyli np. oprócz taniej witaminy C, potrzebna jest płatna opieka lekarza i pielęgniarki. Mimo to bardzo polecam. Radzę od razu zaopatrzyć się w drugą część tej publikacji opisującą problemy cholesterolu, chorób nowotworowych i szczepionek – pisze Pani Zofia L. o książce „Ukryte terapie”.


Najpopularniejsze w 2016 roku suplementy zdrowia i kosmetyki naturalne

Dzięki książce Jerzego Zięby, w której przedstawił właściwości witaminy C, to właśnie ten suplement w formie proszku okazał się najpopularniejszy w 2016 roku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się świece HOPI do świecowania uszu oraz zawiesina Betileco zawierająca 2% ekstrakt z kory brzozy.

Miejsce 1: Witamina C (kwas l-askorbinowy) 1000 g

Miejsce 2: HOPI – świece do świecowania uszu (2 szt.)

Miejsce 3: Betuleco – zawiesina 110 ml, Sylveco

Miejsce 4: Podpaski dzienne Shuya Health 10szt.
Miejsce 5: Soda spożywcza 1000g
Miejsce 6: Witamina C 500g
Miejsce 7: Sól Himalajska Różowa Drobno Mielona 1000g
Miejsce 8: KONCHY – świece do świecowania uszu (2 szt.)
Miejsce 9: Jogurt L+, na 1 litr jogurtu
Miejsce 10: Dabur Pasta do zębów z wyciągiem z goździka

Miejsce 11: Olej kokosowy 340ml nierafinowany
Miejsce 12: Chlorek magnezu (magnez) w płatkach 1000g
Miejsce 13: Olej kokosowy rafinowany 900ml Targroch
Miejsce 14: Green Magma Sticks 3g
Miejsce 15: Witamina K2Mk7 100 Mcg 60 Tabletek – Mts

W roku 2015 ogromną popularnością cieszył się olej kokosowy, nierafinowany i rafinowany oraz pasty do zębów nie zawierające fluoru, chociaż utrzymały swoją wysoką pozycję. Oto, co piszą na ich temat CzaroMarowi Klienci:

Naturalnie pachnący, nierafinowany olej kokosowy w dobrej cenie. Ma przeróżne wspaniałe zastosowania. Używam do wypieków, do smażenia zwłaszcza słodkich potraw, do smarowania na chleb, jako składnik naturalnych dezodorantów i krem – opinia Pani Katarzyna O. na temat Oleju kokosowego 340ml nierafinowanym.

Pasta niczym nie rożni się ani konsystencją, ani smakiem od tradycyjnych chemicznych produktów dostępnych w każdym sklepie, jednak jest naprawdę godna polecenia. BARDZO WYDAJNA. Ja osobiście nie używam past zawierających fluor (blokowanie szyszynki, ale i również fluoroza) i odkąd używam past ziołowych, objawy fluorozy już po pół roku stosowania praktycznie są niedostrzegalne na zębach ;) Polecam życie bez chemii i pastę Dabur z goździkiem ;) – Pani Wioletta B. o paście do zębów Dabur z goździkiem.

Mam nadzieję, że dzięki temu zestawieniu poznasz książki i produkty, które mogą wzmocnić Twoje zdrowie.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...