Nów w Wodniku – Teraz albo nigdy!

Nów w Wodniku. To, czego doświadczysz podczas tego nowiu, to uczucieteraz albo nigdy”. Charakter młodego księżyca w Wodniku jest niepowtarzalnykażdy z nas poczuje tę energie inaczej, jednak w powietrzu będzie się czuło, że coś musi się zmienić. Wodnik to rewolucjonista – ta energia nie czeka na nikogo, ufając własnej jasności umysłu, rozpoznaje to co MUSI się zmienić w rozpoczętym świeżo roku. To wyjątkowy czas, aby określić swoje intencje, aby puścić w ruch proces ich realizacji.

Nów w Wodniku działa niezwykle energetyzująco, wyzwala energię, która pozwala rozpoznać swoje prawa, doświadczać własnej wolności osobistej – odciąć się się od wszystkiego, co powstrzymuje od przebudzenia do życia w prawdzie. Nagle możesz poczuć, że coś musi zostać unowocześnione, uwolnione, powiedziane, zrobione, rozważoneMoment ten można porównać do ponownego uruchomienia komputera, odświeżenia przeglądarki… nie ma znaczenia co było kilka sekund wcześniej, w jednej chwili może zmienić się wszystko.

Dzięki tej rewitalizacji dostaniesz impuls do radykalnych zmian w myśleniu i działaniu. Zatem własnie teraz otwórz swój umysł na poszukiwanie tego, co jest dla ciebie osobiście możliwe. Dharma z tych dni jest stworzeniem struktur, które będą wspierać ekspansję w Twojej przyszłościJedyne co może stanąć ci na drodze to twoja obojętność.

Szykuje się „sprzątanie szafy” w związkach z ludźmi. Czas wziąć odpowiedzialność za swoje bezpieczeństwo finansowe i zdolność do jego odpychania lub przyciągania.

Uświadomienie sobie, że odpowiedzialność, samodoskonalenie, zaufanie do siebie i wewnętrzna dyscyplina są teraz głównymi tematami. Mamy niesamowitą możliwość wyzwolenia się i podejmowania świadomego działania w celu stworzenia wewnętrznej jedności, która przejawi się namacalną rzeczywistośćW ten nów istnieje ogrom dostępnej energii, którą można wykorzystać na odcięcie się od destrukcyjnych wpływów toksycznych relacji, nałogów, nawyków, przekonań.

Zapal w intencji oczyszczenia białą świecę, okadź się białą szałwią i/lub przeprowadź oczyszczający rytuał.

Nów w Wodniku daje szansę dla uzyskania czegoś innego, wzmocnienia swojej woli bardziej niż kiedykolwiek przedtem.

Liczy się TERAZ, właśnie ten moment tworzy przyszłość. Pamiętaj, że najpiękniejszą jakością Wodnika jest szczerość i piękno intencji, tworzenie dla dobra wszelkiego stworzenia na Ziemi… to czysta dobra wola. Cokolwiek zażyczysz sobie w tym cyklu niechaj służy dobrobytowi w szerszej perspektywie. Pomyśl o społeczności do której przynależysz. Może ktoś potrzebuje pomocy? Jak własną historią możesz inspirować innych?

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...