Mądrość serca i Medytacja miłującej dobroci

W CzaroMarowej ofercie pojawiła się nowość, prawdziwa perełka o rozwoju duchowym i medytacji, książka MĄDROŚĆ SERCA. Jack Kornfeild – nauczyciel duchowy, psycholog i mistrz medytacji o międzynarodowej renomie – omawia w niej kolejno wszystkie najistotniejsze wyzwania i problemy życia duchowego we współczesnym świecie.

W tej obszernej książce znajdziesz:

  • szeroki zakres omawianych tematów: od współczucia i uzależnień, przez uzdrawianie psychiki i emocji oraz rozwiązywanie problemów dotyczących związków i seksualności, po tworzenie prostoty i równowagi we wszystkich dziedzinach życia;
  • praktyczne porady oraz przykłady z życia wzięte, prostujące drogę przez świat;
  • medytacje kierowane i techniki, które pomogą uzdrowić serce, ciało i umysł oraz rozpoznać i pokonać wewnętrzne demony;
  • wskazówki, jak utrzymywać zdrowe relacje z nauczycielem;
  • inspirujące koany, wiersze i inne perełki z duchowych odkryć.

Książka MĄDROŚĆ SERCA pokazuje, w jaki sposób możesz sprawić, by Twoja duchowość mogła kwitnąć każdego dnia.

Pozwól poprowadzić się temu mądremu i łagodnemu przewodnikowi,
a Twoje życie stanie się głębsze i bardziej satysfakcjonujące.

>> ZAMÓW KSIĄŻKĘ „MĄDROŚĆ SERCA” 25% TANIEJ DO 17.01.2017 ROKU >>

Tak książkę MĄDROŚĆ SERCA ocenił Stanislav Grof, pionier w dziedzinie badań nad terapeutycznym zastosowaniem odmiennych stanów świadomości: „Jack Kornfield – korzystając z doświadczenia, które zdobył z jednej strony jako buddyjski mnich i nauczyciel, a z drugiej jako psycholog kliniczny – w przystępny, serdeczny i zabawny sposób opisuje podstawy buddyjskiej filozofii i psychologii. Coś wspaniałego. Ta niezwykła mieszanka nauk duchowych, poezji, psychologicznych wglądów i prostej mądrości życiowej to najważniejsza książka o amerykańskim buddyzmie, jaka dotychczas powstała”.

Praktyka duchowa wywołuje rewolucję w naszym wnętrzu. Dzięki niej wykraczamy poza swoją tożsamość, kulturę i religię, możemy w bardziej bezpośredni sposób doświadczyć życia. Jack Kornfeild objaśnia to wszystko w zrozumiały sposób, oparty na wielu przykładach. Lektura jest obszerna, lecz to jej zaleta, bo dzięki temu porusza bardzo wiele zagadnień.

Wszystkie nauki duchowe są bezużyteczne, jeżeli nie potrafimy kochać.

W dłuższym darmowym fragmencie książki znajdziesz szczegółowy spis treści, obszerny wstęp oraz treść MEDYTACJI MIŁUJĄCEJ DOBROCI. To praktyka licząca sobie dwa i pół tysiąca lat. Polega ona na powtarzaniu zdań, obrazów i emocji, aby za ich pomocą rozbudzić w sobie miłującą dobroć oraz serdeczność w stosunku do siebie i innych. Należy poświęcić na nią około piętnastu minut, raz lub dwa razy dziennie.

PRZECZYTAJ DŁUŻSZY FRAGMENT KSIĄŻKI „MĄDROŚĆ SERCA” >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (7 głosów, średnia: 4,86 z 5)
Loading...