AGMY – mantry słowiańskich bogów

W kulturze słowiańskiej od czasów starożytnych praktykowano wymawianie mantr, a nazywano je AGMAMI – słowami mocy, w które wciela się Bóg. Słowiańscy szamani, uzdrowiciele, kapłanki używali mocy mantr do pracy z  wewnętrznymi wibracjami człowieka, które zawierają moc zmieniania rzeczywistości zewnętrznej.

Dźwięk jest w samym sercu tego świata. Każdy dźwięk niesie ze sobą pewną siłę i jest związany z określonym obszarem mózgu, a przez to i ciała.

Z pomocą mantry, w medytacji lub podczas jej wielokrotnego powtarzania, nasz psychiczny potencjał wewnętrzny ujawnia wcześniej nieznane możliwości wpływania na obecną rzeczywistość. Każda mantra ma swój zamierzony efekt.

AGMA jest słowem mocy, której wymawianie uruchamia mechanizm poruszenia energii w konkretnym kierunku.

AGMY składają się głównie z jednego, dwóch lub rzadziej trzech słów. I nie staraj się logicznego ich zrozumieć, gdyż ten jest poza rozumieniem mózgu i działa na poziomie podświadomości.

AGMY pochodzą z jednego prajęzyka, a obecnie występuje w językach starożytnych ludów, takich jak Słowianie, Indo-Aryjczyków, Persów, Żydów, Mongołów, Chińczyków i in. starych kultur.

Poniżej przedstawiamy wam Agmy słowiańskie:

Jedną z wielkich i potężnych mantr jest składająca się z trzech słów:

RADORO    DARO    SLAVO

RADORO (РАДОРО)

Wprowadza równowagę energetyczną między częściami ciała i niweluje zapory w przepływie energii.

Przywraca zerwane więzi międzyludzkie

Jest wibracją sprzyjającą dobremu losowi.

 

DARO (ДАРО)

Uzdrawia/zapobiega konfliktom między sferami: ciało-duch.

Jest to potężna broń przeciwko złu.

Wnosi do życia człowieka radość i łagodzi wszelkie obawy i lęki.

 

SLAWO (СЛАВО)

Odcina od źródła negatywnych emocji i myśli, pomaga dojrzeć istotę problemu

Daje intuicyjną zdolność do przystosowania się do zmian w życiu.

Dodaje sił.

Agmy wypowiada się lub wyśpiewuje zgodnie z melodią swojego serca co najmniej 70 razy o świcie… ideałem jest liczba 108. 

A oto lista pozostałych słowiańskich słów mocy z opisem ich znaczenia

Radogoy – ta mantra daje siłę więzi rodzinnych, wsparcie i komunikację z przodkami

Zrozhden – przydatna w leczeniu i uzdrowieniu, pomaga zakończyć się ciemny okres w życiu i wejść w czas światła.

Drago – pomaga wydostać się z finansowych długów i stwarza okoliczności do ich zarobienia – przydatna dla handlowców. Harmonizuje fizyczny związek między mężczyzną a kobietą, pomaga w relacjach miłosnych

Urra – daje wielką moc pierwotnej boskiej jakości. Przynosi wiedzę i inteligencja tworzenia. Jest ucieleśnieniem pierwotnych sił twórczych. Pomaga skoncentrować wolę i tworzyć nowe sytuacje.

Vear – pomaga zrozumieć powtarzające się błędy, steruje rzeczywistością, daje mnóstwo energii.

Bogosch – pomaga ustalić porządek, zachować lub odkryć tajemnicę, pomaga zobaczyć niekorzystną sytuację.

Yasuni – daje energię do zrozumienia i sprzyja sukces i biznesu. Zapewnia ochronę w uzdrowieniu.

RADOR – sprzyja porządkowi i sprawiedliwości, rozplątuje zawiłe koleje losu.

Daro – wzmacnia duchową i fizyczną równowagę, przyczynia się do zakończenia konfliktów. Jest to potężna broń przeciwko złu, dodaje energii, przynosi szczęście.

Svyatoche – zamienia ciemność w światło, co oznacza wyjście z beznadziejnych sytuacjach, pomaga mnożyć energię, to istota miłosnego związku z Matką Naturą, przywraca dobry stan umysłu.

Kron – przecina wir niepowodzeń i odcina wampiry energetyczne.

Yarun – mantra sprawiedliwości, pomaga przejść negatywną karmę i pogodzić się z przeznaczeniem. Wskazuje obciążenia i zabiera człowieka od bezczynności, wzmacnia wolę i rozum, usuwa świeże klątwy.

Trado – pomaga rozpoznać zdradę. To mantra mistrzów, daje moc do czynienia dobra.

Istra – jest w stanie spowolnić proces rozpadu, ochronna na wszystkich poziomach. Pomaga zrozumieć przyczyny i przejąć kontrolę nad zdarzeniami, niesie oświecenie.

Yarga – mantra porządku, daje moc regeneracji. Może spowodować nieoczekiwany cud w postaci przyciągnięcia pieniędzy.

Ladodeya – dodaje energii,  jest ucieleśnieniem dobra. Daje wsparcie wyższych sił, zwalcza głupotę i pustkę.

Warr – pomaga w kłopotach odnaleźć korzyści. Potężna broń w walce z chaosem, który może przenikać do zakamarków całego świata, nawet jeśli nie istnieją żadne konotacje. Pomaga tworzyć powiązania i kontakty z różnymi możliwościami.

Zarrot – obiecuje zwycięską wolę i realizację celów. To daje niezbędny impuls do wyrwania się z zaklętego kręgu.

Ragą – daje siłę w walkach, jest doskonała przeciwko czarom i korupcji, co pomaga przewidzieć zbliżające się niebezpieczeństwo.

Heavyweight – pomaga wspinać się po drabinie sławy, kariery i materialnego dobrobytu zgodnie z boskimi prawami, nie krzywdząc przy tym innych stworzeń. Pomaga żyć z honorem i godnością.

Zargo – przyciąga energię, aby przywrócić zdrowie, pomaga osiągnąć sukces i przyczynia się do przyciągania magnetycznego nie tylko płci przeciwnej, ale także korzystnych sytuacji. Pomaga zrealizować nasze plany.

Era – energia, która chroni dom i rodzinę, dając szybki wzrost dobrobytu. Chroni przed oszustwem i złudzeniami, daje siłę, by zacząć coś od nowa.

Tarohoro – chroni wzbogacania, organizuje magiczne moce, aby wpłynąć na sytuację, sprzyja połączeniu dwóch istot ludzkich. Jest to również energia miłości. Może być używany, aby zbliżyć się do kogoś.

Gara – wzywa pomocne duchy, pomaga rozwiązywać problemy.

Charodoro – pomaga przeniknąć progi i ograniczenia, znaleźć wyjście z sytuacji beznadziejnych. Uwalnia od obsesji i rozwija dar jasnowidzenia.

Valve – pomaga zdobywać nowe obszary, miejsca, idee. Sprzyja otwierającym nowa działalność gospodarczą.

 

Zastanów się, które z tych tajemniczych słów przyciąga Cię najbardziej?

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (11 głosów, średnia: 4,55 z 5)
Loading...