Rytuał do wykonania amuletu na zdrowie

Aby zachować dobre zdrowie bądź wspomóc się w walce z chorobą, możemy wykonać osobisty amulet na zdrowie i poprosić o anielskie wsparcie. W przypadku gdy zawracamy się do Aniołów w kwestiach zdrowotnych, najczęściej otrzymujemy z ich strony bezinteresowne wsparcie, poczucie bezpieczeństwa, przez co dużo łatwiej idzie nam walka z chorobą. Anioły stawiają na naszej drodze specjalistów, którzy pomogą nam wrócić do pełni zdrowia, podsuwają również najróżniejsze niekonwencjonalne rozwiązania. W sprawach dotyczących zdrowia zwracamy się o pomoc do Archanioła Rafała.

Bardzo dobrym dniem na rytuały związane ze zdrowiem jest sobota. Oczywiście, w razie potrzeby rytuał możesz przeprowadzić w dowolnym dniu.

Amulet, który wykonasz dzięki poniższej instrukcji,
pomaga przyciągnąć i zachować dobre zdrowie,
wspomaga wyjście z chorób oraz
utrwala dobre nawyki.

amulet-raphaelDo wykonania rytuału potrzeba:

  • świecy w kolorze zielonym, która symbolizuje uzdrowienie;
  • skryptu z imieniem Archanioła Rafała;
  • odrobiny białej szałwii;
  • tymianku;
  • suszonej skórki cytryny;
  • woreczka lub materiału w kolorze zielonym i tasiemki;
  • do amuletu możesz dodać jeden z kamieni wzmacniający obszar, który pragniesz szczególnie doenergetyzować: agat naturalny (pomocny w leczeniu układu pokarmowego, wrzodów żołądka, dolegliwości kobiecych), hematyt (pomaga w przeciągających się menstruacjach, wrzodach, skrzepach, opuchliźnie, przy bólach karku i pleców, bólach głowy spowodowanych kłopotami z kręgosłupem szyjnym), tygrysie oko (łagodzi stany zapalne dróg oddechowych, wyostrza wzrok). Więcej kamieni wraz z ich opisami znajdziesz TUTAJ >>

Uporządkuj pomieszczenie przed rytuałem, obmyj twarz i dłonie. Po wykonaniu wstępnych czynności stań przed swoim ołtarzem lub miejscem, w którym zgromadziłeś akcesoria do przeprowadzenia rytuału. Odetchnij głęboko kilka razy i wycisz myśli.

1. Zapal kilka liści białej szałwii i okadź w jej dymie skrypt z imieniem Archanioła Rafała. Zrób to samo z kamieniem, jeśli zamierzasz dołączyć go do swego amuletu.

2. Zapal zieloną świecę i powiedz:

Najdroższy Archaniele Rafale, proszę, wejrzyj na mnie
i otocz swoją uzdrowicielską energią. Niech Twoje opiekuńcze skrzydła
chronią mnie przed chorobą, bólem, samotnością i brakiem wiary
we własne możliwości. Ucz mnie, jak otaczać się właściwymi ludźmi,
jak ukoić umysł, jak dbać o swój organizm oraz samopoczucie,
bym pełna sił szła przez życie.  

3. Rozłóż kawałek materiału i połóż na nim trochę tymianku, zasuszonej skórki z cytryny i kilka pokruszonych listków białej szałwii. Pomyśl, że energia tych ziół będzie ochraniać i wzmacniać twoje zdrowie. Na zioła połóż skrypt z imieniem Archanioła Rafała oraz kamień, jeśli ma być on częścią  amuletu. Zbierz końce materiału tworząc saszetkę i zwiąż je tasiemką. Jeśli masz woreczek, umieść w nim wszystkie składniki amuletu.

4. Weź amulet w obie dłonie i skup na nim przez chwilę swoje myśli. Pomyśl, że jego energia będzie ci teraz towarzyszyć. Podziękuj Archaniołowi Rafałowi i poproś w myślach o dalszą opiekę. Zakończ rytuał. Pozwól świecy wypalić się do końca.

Taki talizman możesz zachować dla siebie, bądź podarować bliskiej osobie. Wspierać będzie również uzdrowienie konfliktów, emocjonalnych i psychicznych ran.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...