Uzdrawianie energią

Każdy z nas poza ciałem fizycznym posiada ciało energetyczne, aurę, którą dostrzec mogą osoby jasnowidzące. Kiedy w jakimś miejscu w naszym ciele energetycznym pojawia się przykładowo blokada energetyczna, z czasem w odpowiadającym mu miejscu w ciele fizycznym pojawić się może choroba. Uzdrowiciele energetyczni mogą wykryć nieprawidłowości wewnątrz aury. Podczas badania aury są w stanie wykryć teraźniejsze, a nawet przeszłe i przyszłe dolegliwości.

7dc6c20f0cb84ca80f60a4326202e928Udowodnił to eksperyment dr Susan Wright, którego wyniki opublikowane zostały w Western Journal of Noursing Research (w numerze 13(5)1991; str.635-647, artykuł: Vailidity of the Human Energy Field Assessment Form). Wright poprosiła kilka osób praktykujących „dotyk terapeutyczny”, o zbadanie 52 pacjentów cierpiących na chroniczny ból. Chciała sprawdzić, czy będą one w stanie wskazać obszary, w których pole energetyczne działa w nieprawidłowy sposób. Uczestnicy eksperymentów zbadali dłońmi aurę wszystkich pacjentów po kolei i w znacznym stopniu byli zgodni co do tego, skąd pochodzi ból.

Uzdrowiciele energetyczni twierdzą, że potrafią wyczuć problemy zdrowotne na długo przed tym, jak pacjent zauważy jakiekolwiek nieprawidłowości. Oznacza to, że są w stanie zrównoważyć aurę drugiego człowieka i przywrócić jej równowagę, zanim zamanifestują się objawy choroby.

W dzisiejszych czasach możemy korzystać z wielu rodzajów uzdrawiania za pomocą energii. Należą do nich między innymi: uzdrawianie parapsychiczne, uzdrawianie praniczne, Reiki, uzdrawianie duchowe, uzdrawianie energią subtelną, dotyk terapeutyczny. Można znaleźć osoby, które uzdrawiają właśnie w taki sposób.

Jeśli czujesz przyciąganie do którejś z tych metod, może być to znak, że warto zainteresować się tym rodzajem uzdrawiania. Nie trzeba być urodzonym bioenergoterapeutą, o wysokim poziomie energii, tak potrzebnym przy uzdrawianiu, gdy przekazuje chorej osobie swoją własną energię. Umiejętności przekazywania energii można się nauczyć, przykładowo poprzez seminaria Reiki, bądź dzięki ćwiczeniu się w wyczuwaniu i manipulowaniu energią.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, książki o uzdrawianiu energią znajdziesz w CzaryMary.pl TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...