Bezpłatny odczyt z aury i diagnoza ze zdjęcia

Niedawno pisałam o uzdrawianiu psychotronicznym i sesjach również na odległość, które wykonuje Paweł Karwat, dyplomowany naturoterapeuta-psychotronik oraz autor książki „Ho’oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii„. O tym, czym jest uzdrawianie psychotroniczne i jak można z tego skorzystać, przeczytasz we wcześniejszym wpisie TUTAJ >>, zaś teraz masz szansę skorzystać z umiejętności Pawła Karwata, który przygotował niespodziankę dla wszystkich Czytelników CzaroMarowego bloga i Klientów CzaryMary.pl!

BEZPŁATNA DIAGNOZA ZE ZDJĘCIA

Prześlij swoje zdjęcie na adres: kontakt@uzdrawianiepsychotroniczne.pl. Wystarczy zdjęcie w postaci elektronicznej, jeśli to możliwe przedstawiające całą sylwetkę (ostatecznie może być twarz).

W diagnozie poinformuję Cię o:

  • czakrach, które najmocniej „szwankują”;
  • narządach, które najbardziej rzucają się w oczy i wymagają wsparcia;
  • ewentualnie problemie (problemach) życiowych, które mocno rzutują się na równowagę psycho-duchowo-fizyczną;
  • sugestii co do mojej oferty (głównej, dodatkowej) lub usług innych specjalistów.

Diagnoza może dotyczyć Ciebie lub osoby bliskiej (najlepiej za jej zgodą). Diagnoza nie będzie długa (kilka zdań, z oczywistych ograniczeń ogląd pobieżny), liczy się tutaj jakość, a nie ilość.

Uwaga: Tylko lekarz ma prawo diagnozować choroby, wymieniać ich nazwy, diagnoza dotyczy ciała energetycznego, nie zastępuje diagnozy lekarskiej!

Odpowiedź uzyskasz w przeciągu 1-2 dni roboczych.

Skorzystanie z bezpłatnej diagnozy nie zobowiązuje do zamówienia sesji.

Zapraszam i pozdrawiam, Paweł Karwat

Również zachęcam Cię do skorzystania z tej okazji, tym bardziej, że nie zobowiązuje ona do zamawiania sesji, a dowiesz się, w jakim stanie aktualnie jest Twoje ciało energetyczne i na co powinieneś zwrócić baczniejszą uwagę, by zachować zdrowie i dobre samopoczucie.

1cc80053f133971b3218d06c85357412

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (16 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...