CzaroMarownik – 7 powodów, dla których musisz go mieć!

Nasze życie jest wypełnione wyzwaniami i codziennie jesteśmy stawiani przed różnego rodzaju wyborami. Dobrze jest mieć przy sobie przez cały rok „pomocnika”, dzięki któremu osiągniesz wszystkie założone cele i z którym możesz podzielić się magicznymi chwilami. Taki właśnie jest nowy, jubileuszowy CzaroMarownik 2017, którego motywem przewodnim jest otwarcie na zmiany i na to, co przynosi los. To coś więcej niż zwykły kalendarz. Oto 7 powodów, dlaczego warto go mieć!

CzaroMarownik1. Księżyc i Ty

CzaroMarownik to kalendarz księżycowy – dzięki niemu zrozumiesz, jak duży wpływ mają fazy księżyca na Twoje samopoczucie, a nawet podejmowane decyzje. Będziesz w stanie ocenić, kiedy najlepiej podjąć się wyjątkowych zadań, a kiedy dać sobie odpocząć i zbierać siły na kolejne wyzwania.

2. Niezawodny Horoskop

CzaroMarowa Wróżka jest niezastąpiona – potwierdzi to każdy, kto czytał jej niezawodny horoskop w poprzednich edycjach kalendarza. W tym roku również przygotowała zbiór cennych porad i wskazówek na nadchodzący rok dla wszystkich znaków zodiaku. Dowiedz się, co Cię czeka i nie daj się zaskoczyć przeciwnościom losu!

3. Sposób na zdrowie

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, CzaroMarownik to coś więcej niż zwykły kalendarz. Znajdziesz w nim ciekawe artykuły na temat poprawy zdrowia i proste wskazówki, jak dbać o dietę i urodę. Poznasz inspirujące przepisy na pyszne i zdrowe dania i napoje, a nawet… naturalne kosmetyki, łatwe do wykonania w domowym zaciszu.

4. Bądź eko-trendy!

Chcesz zadbać o siebie, swoje otoczenie i planetę? CzaroMarownik wprowadzi Cię w najnowsze trendy! Poznasz styl życia zero waste, czyli sposoby na ograniczenie emisji śmieci, dzięki którym przyczynisz się do ochrony środowiska.

CzaroMarownik5. Zawsze elegancka

Kalendarz, który ma Tobie towarzyszyć przez cały rok, powinien być wytrzymały i pięknie się prezentować. CzaroMarownik właśnie taki jest! Dzięki twardej oprawie nie zniszczy się, a kolorowa tasiemka posłuży Ci do zaznaczania najważniejszych dat i wydarzeń. Za każdym razem, kiedy zerkniesz na kolorową i estetyczną okładkę osiągniesz spokój i wiarę w to, że możesz przenosić góry!

6. Pozytywne otoczenie

Czy wiesz, że na pozytywne zmiany ma wpływ ustawienie mebli w Twoim mieszkaniu? Często wystarczy przestawić kwiatek, zamontować zasłonę i lepsze samopoczucie gwarantowane! Wiedzieli już o tym starożytni mieszkańcy Chin, którzy stworzyli praktyczne zasady aranżacji wnętrz – feng shui. Znajdziesz je oczywiście w CzaroMarowniku.

7. Mistrzyni organizacji

Niech nie przytłoczy Cię ilość spraw do załatwienia – miejsce na notatki i osobiste przemyślenia pozwoli Ci doskonale zorganizować każdy dzień. Z CzaroMarownikiem na pewno nic Ci nie umknie i spełnisz swoje noworoczne plany w stu procentach!

CzaroMarownik na 2017 jest wyjątkowy i dopracowany w każdym calu. Dzięki solidnemu wykonaniu i oryginalnym treściom masz gwarancję, że będzie dzielnie towarzyszył Tobie przez cały rok będąc źródłem inspiracji i motywacji, aby każdy dzień był magiczny i niezapomniany!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...