Uzdrawianie psychotroniczne, sesje również na odległość

Być może znany jest Ci temat uzdrawiania energią. Do osób, które posiadają tę umiejętność należy Paweł Karwat, dyplomowany naturoterapeuta-psychotronik. O tym, czym jest uzdrawianie psychotroniczne i jak można z tego skorzystać, również na odległość, przeczytasz w dzisiejszym wpisie.

Uzdrawianie psychotroniczne to metoda pomagania w sferach energetycznych, gdy potrzeba uzdrowienia na poziomie ciała, umysłu, ale również różnych okoliczności życia. Każdy może być poddany takiej sesji, żeby odnieść korzyść na wielu polach. Czakry odpowiadają za szereg czynności organizmu, ale i za różne sfery życia. Uzdrawiając czakry, energię, uzdrawiamy życie w wielu aspektach.

 Każdy może poddać się sesji, nie ma względu na wiek, płeć i stan zdrowia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie wiesz, czy taka sesja jest dla Ciebie odpowiednia, czy pomoże w Twojej aktualnej sytuacji? Upewnij się o tym wcześniej, by mieć taką pewność!

Przed podjęciem decyzji o zamówieniu sesji możesz zasięgnąć konsultacji u Pawła Karwata, pisząc swoje pytania bezpośrednio na adres: kontakt@uzdrawianiepsychotroniczne.pl


Uwaga: teraz masz szansę skorzystać z umiejętności Pawła Karwata, który przygotował niespodziankę dla wszystkich Czytelników CzaroMarowego bloga i Klientów CzaryMary.pl: BEZPŁATNĄ DIAGNOZĘ ZE ZDJĘCIA!

Prześlij swoje zdjęcie na adres: kontakt@uzdrawianiepsychotroniczne.pl. Wystarczy zdjęcie w postaci elektronicznej, jeśli to możliwe przedstawiające całą sylwetkę (ostatecznie może być twarz). Jak wygląda taki odczyt, przeczytasz we wpisie TUTAJ >>


Uzdrawianie znane jest w naszym kraju od wielu lat. Patronują mu cechy bioenergoterapeutów i innych specjalistów od naturoterapii. W każdym z nas drzemie moc uzdrawiania, tyle że niektórzy poświęcili czas i środki na rozwój umiejętności.


graf_uzd03Zamów sesję dla siebie, żeby:
  • Wzmocnić swoją energię;
  • Zharmonizować czakry, kanały energetyczne;
  • Wspomóc ciało w usuwaniu dolegliwości i schorzeń (nie robimy względu na tzw. „jednostkę chorobową”)
  • Poprawić swoje samopoczucie;
  • Uwolnić się od bloków mentalnych;
  • Przybliżyć się do samego siebie.

Uzdrawiającą sesję psychotroniczną możesz zamówić też dla członka rodziny czy kogokolwiek, kto według Ciebie jej potrzebuje (najlepiej za jego wiedzą i zgodą).

Sesja działa również profilaktycznie.

Nie musisz być chory, możesz wspomóc swój rozwój, poprawić relacje z otoczeniem, otworzyć się na nowe, nieznane aspekty energii życiowej i ciała energetycznego, dać sobie „kopniaka” w rozwoju duchowym.

Zamów sesję UZDRAWIANIA PSYCHOTRONICZNEGO >>

Uzdrawianie na odległość nie jest mitem, stosuje się je zawsze w profesjonalnej bioenergoterapii i innych formach uzdrawiania. Tak jak można oddziaływać potencjałem energetycznym na miejscu, można to robić na dystans. Czy drugie ma być bardziej dziwne, niż to pierwsze?

Oto kilka pytań, których odpowiedzi już teraz mogą Cię interesować – dowiedz się więcej na ich temat:

Czym jest uzdrawianie na odległość? >>
Czym jest diagnoza energetyczna? >>
Czy uzdrawianie psychotroniczne jest bezpieczne? >>
Kiedy mam wiedzieć, że przydałaby mi się sesja uzdrawiania psychotronicznego? >>
Jak uzdrawianie psychotroniczne pomaga w sferze zdrowia? >>
Jak uzdrawianie psychotroniczne pomaga w sferze związków? >>
Jak uzdrawianie psychotroniczne pomaga w sferze finansów? >>

Oto kilka relacji osób, które skorzystały z sesji uzdrawiania psychotronicznego:

To, co się ostatnio wydarzyło, przeszło moje najśmielsze pojęcie. Po wielu sesjach (a efekt był widoczny od razu – zaczęło się od kompletnej niechęci do życia), kiedy to partner odczuwał coraz większy wewnętrzny spokój, ostatnio nastąpiła niewiarygodna zmiana, po raz pierwszy poczuł, że jest sobą, wolny od lęku, że jest szczęśliwy, że może dziękować za życie i mnóstwo jeszcze innych rzeczy… to nie byłoby możliwe bez Pańskich sesji, jestem Panu ogromnie za to wdzięczna:). Małgorzata

 

Dzień dobry, moje wrażenia po sesji są bardzo dobre, ponieważ się dobrze czuję. Taka wyciszona i zrelaksowana. Widziałam większe efekty, kiedy miałam tę pierwszą sesję, lecz pewnie to dlatego, że wtedy się gorzej czułam – więc rezultaty były od razu widoczne. W sumie to w głównej mierze wzięliśmy tą drugą sesję w formie takiego wzmocnienia. Weronika

Jeżeli chcesz poznać opinie innych osób, które korzystały z uzdrawiania psychotronicznego za pośrednictwem Pawła Karwata, bądź zamówić sesję uzdrowicielską na odległość, wejdź na stronę:

energia
Masz pytania? Napisz wiadomość na adres: kontakt@uzdrawianiepsychotroniczne.pl
1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (7 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...