999 – klucz i ostatni krok do zamanifestowania siebie

To właśnie dziś 9. 09. 2016 (2 + 0 + 1 + 6 = 9) mamy istotny dzień w numerologii. Trzy dziewiątki trzykrotnie wzmacniają swoje potężne wpływy. Numer 9 rezonuje z Uniwersalnymi Prawami Duchowymi, głębszym wglądem, dobrocią i altruizmem. To również przywództwo i dawanie dobrego przykładu innym, filantropia, humanitaryzm i podążanie Ścieżką Światła. Dziewiątka to również kończenie pewnego etapu i wyciąganie wniosków.

Numer 999 to odwrotność 666 – liczby Bestii Objawienia (Apokalipsy). To symbol boskiej sprawiedliwości.

999

Dzisiaj, w dniu 9 września 2016 roku mamy okazję zakończyć swoją niższą karmę i otworzyć się na nasz boski potencjał. Te mocne energie od kilku dni tworzą ogromne ciśnienie karmiczne wybudzając w nas lęki, obawy agresję, bezsenność i poczucie walki wewnętrznej. Mamy okazje przejść do następnego cyklu ewolucyjnego naszej świadomości. Jednak nasza świadomość będzie wyznacznikiem jakości tego przejścia. Odpuśćmy sobie wszelkie krzywdy i żale. Puśćmy swoją bolesną historię, rozczarowania i niepowodzenia. Zaprośmy do życia zrozumienie i wdzięczność za każde doświadczenie.

Właśnie dziś zamykają się cykle, pewne aspekty naszego życia dobiegają końca. Zatem warto byśmy byli świadomi tego, że wszystko to dzieje się z przyczyn karmicznych, a naszym zadaniem jest wyciągnięcie właściwych wniosków z lekcji. Zamknięcie jednych drzwi otwiera nam przestrzeń dla pełnej realizacji celu naszej duszy, wypełnienia swojego Losu. Ważne jest zaufanie, że wszelkie pomocne w tym celu informacje i wskazówki zostaną na dostarczone, bądźmy otwarci na nie.

Zadajmy sobie pytanie: Co jest misją mojego życia? Dziś mamy szansę na znalezienie odpowiedzi.

Liczba 9 przypomina nam o pracy na rzecz innych istot, dla dobra ludzkości i całego świata. Ważne są przy tym uczciwość, współczucie i współpraca. Spoglądając we własne serce odkrywamy swoją prawdziwą naturę i cel duszy. Zatem dziś wsłuchajmy się w swoje wnętrze, rozpoznajmy tęsknoty, przypomnijmy dziecięce marzenia i zaufajmy, że możliwym jest znalezienie równowagi pomiędzy sferami rodzinną i materialną , a ścieżką duchową.

9 – to klucz i ostatni krok do zamanifestowania siebie.

Wypuśćmy ze swojego życia wszystko to co nam nie służyło, wywoływało napięcie w sercu i działaniach. Zróbmy to w połączeniu z duszą, a otrzymując wsparcie sił wyższych zrobimy kolejny krok w naszej duchowej ewolucji.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...