999 – klucz i ostatni krok do zamanifestowania siebie.

9999-meaning-7

To właśnie dziś 9. 09. 2016 (2 + 0 + 1 + 6 = 9) mamy istotny dzień w numerologii. Trzy dziewiątki trzykrotnie wzmacniają swoje potężne wpływy. Numer 9 rezonuje z Uniwersalnymi Prawami Duchowymi, głębszym wglądem, dobrocią i altruizmem. To również przywództwo i dawanie dobrego przykładu innym, filantropia, humanitaryzm i podążanie Ścieżką Światła. Dziewiątka to również kończenie pewnego etapu i wyciąganie wniosków.

Numer 999 to odwrotność 666 – liczby Bestii Objawienia (Apokalipsy). To symbol boskiej sprawiedliwości.

666999

Dzisiaj, w dniu 9 września 2016 roku mamy okazję zakończyć swoją niższą karmę i otworzyć się na nasz boski potencjał. Te mocne energie od kilku dni tworzą ogromne ciśnienie karmiczne wybudzając w nas lęki, obawy agresję, bezsenność i poczucie walki wewnętrznej. Mamy okazje przejść do następnego cyklu ewolucyjnego naszej świadomości. Jednak nasza świadomość będzie wyznacznikiem jakości tego przejścia. Odpuśćmy sobie wszelkie krzywdy i żale. Puśćmy swoją bolesną historię, rozczarowania i niepowodzenia. Zaprośmy do życia zrozumienie i wdzięczność za każde doświadczenie.

Właśnie dziś zamykają się cykle, pewne aspekty naszego życia dobiegają końca. Zatem warto byśmy byli świadomi tego, że wszystko to dzieje się z przyczyn karmicznych, a naszym zadaniem jest wyciągnięcie właściwych wniosków z lekcji. Zamknięcie jednych drzwi otwiera nam przestrzeń dla pełnej realizacji celu naszej duszy, wypełnienia swojego Losu. Ważne jest zaufanie, że wszelkie pomocne w tym celu informacje i wskazówki zostaną na dostarczone, bądźmy otwarci na nie.

Zadajmy sobie pytanie: Co jest misją mojego życia? Dziś mamy szansę na znalezienie odpowiedzi.

Liczba 9 przypomina nam o pracy na rzecz innych istot, dla dobra ludzkości i całego świata. Ważne są przy tym uczciwość, współczucie i współpraca. Spoglądając we własne serce odkrywamy swoją prawdziwą naturę i cel duszy. Zatem dziś wsłuchajmy się w swoje wnętrze, rozpoznajmy tęsknoty, przypomnijmy dziecięce marzenia i zaufajmy, że możliwym jest znalezienie równowagi pomiędzy sferami rodzinną i materialną , a ścieżką duchową.

9 – to klucz i ostatni krok do zamanifestowania siebie.

Geometry of the Soul series two. Background design of human profile and abstract elements on the subject of spirituality, science, creativity and the mind

Wypuśćmy ze swojego życia wszystko to co nam nie służyło, wywoływało napięcie w sercu i działaniach. Zróbmy to w połączeniu z duszą, a otrzymując wsparcie sił wyższych zrobimy kolejny krok w naszej duchowej ewolucji.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...