Wyjątkowy nów Księżyca 1 września 2016 roku

Najbliższy nów Księżyca będzie miał swoją kulminację 1 września 2016 roku o godzinie 11:14. To nów szczególny, gdyż w jego czasie będzie zaćmienie Słońca, zaś według słynnej numerolog Gladys Lobos każdy wrześniowy nów Księżyca jest początkiem nowego Roku Numerologicznego, nowego Cyklu Życia.

FB_now_600

Nów Księżyca to najlepszy czas na rozpoczęcie wszelkich spraw, pozbycie się nałogów. Warto w tym czasie zastosować całodzienny post, który oczyści organizm i powstrzyma rozwój chorób. Warto teraz przyciąć chore rośliny, aby odrosły piękniejsze i zdrowsze. Nów Księżyca sprzyja zabiegom upiększającym i ujędrniającym, spłycającym zmarszczki i regeneracyjnym na włosy i paznokcie. To też odpowiedni moment na zabiegi zamykające naczynia krwionośne i usuwanie narośli, zmniejsza się bowiem wrażliwość na ból i ryzyko tworzenia blizn.

Nów Księżyca 1 września 2016 roku będzie w znaku Panny. Księżyc w Pannie to najlepszy czas na porządki, badania, pozbycie się złych nawyków i zabiegi kosmetyczne. Jak widzisz, wszystko, czemu sprzyja nów Księżyca dodatkowo jest wzmocnione przez jego przebywanie w znaku analitycznej i rozsądnej Panny!

1 września 2016 roku będzie również obrączkowe zaćmienie Słońca, niestety, niewidoczne w Polsce. Księżyc przesłoni Słońce nad Atlantykiem, przesunie się nad Afryką, gdzie przy wschodnim wybrzeżu zaćmienie osiągnie maksymalną długość, po czym przemieści się nad Madagaskar, a potem nad Ocean Indyjski (w Polsce zaćmienie Słońca będzie widoczne dopiero 21 czerwca 2020 r., lecz będzie ono bardzo płytkie i dostrzegalne jedynie na części obszaru Bieszczadzkiego Parku Narodowego…).

Według systemu numerolog Gladys Lobos, wrześniowy nów Księżyca jest początkiem nowego Roku Numerologicznego. By poznać swój aktualny Cykl Życia według numerologii po 1 września 2016 należy dodać 2017 do dnia, miesiąca oraz roku swojego urodzenia i zredukować otrzymany wynik do pojedynczej cyfry. Przykład wyliczenia oraz opis swojego wyniku możesz sprawdzić na stronie z Horoskopem Numerologicznym:

CM_NRN_600x150

Niech nów Księżyca zapoczątkuje w Twoim życiu zmiany na lepsze!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...