Energetyczna pocztówka znad morza

Mimo iż przeżywasz piękne wakacyjne chwile nad morzem to wciąż tęsknisz za bliską Ci osobą?

Mamy dla Ciebie piękną metodę porozumienia się z nią i przesłania dobrej energii, którą czerpiesz z wypoczynku lub ważnej wiadomości, której nie da się w tej chwili wyrazić słowami. Być może jesteś z nią w konflikcie, być może pragniesz jej wybaczenia lub jej wybaczasz… cokolwiek chcesz przesłać, bądź pewien, że niezawodnie dotrze do adresata, prosto do jego serca.

Poznaj subtelny sposób nawiązania kontaktu z osobami, które niezależnie od miejsca i czasu są bliskie naszemu sercu. Dużym wsparciem w tej prostej ale pięknej wizualizacji jest żywioł wody, która jest doskonałym nośnikiem energii.

Wyobraź sobie, że siedzisz na wielkiej skale wysuniętej w morze kłębiące się około 6 metrów poniżej twoich stóp… posłuchaj huku nadciągających fal oceanu, gdy uderzają o skałę… poczuj zapach soli w powietrzu… posłuchaj krzyku mew… zauważ ścieżkę prowadzącą na plażę… pójdź tą
ścieżką… zdejmij buty i boso przejdź po ciepłym piasku w stronę wody… zamocz stopy w chłodnej morskiej wodzie… schyl się i napisz na piasku „kocham cię” wraz z imionami wyjątkowych osób w twoim życiu… patrz, jak fale zabierają twoją wiadomość w morze. Wiedz, że została dostarczona.

Pocztówka

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...