Modlitwa o miłość

Modlitwa jest sposobem na rozmowę z Siłami Wyższymi, Bogiem, Boginią i wysyłanie naszych życzeń, pragnień i błagań w kosmiczny eter Wszechświata. Modlitwy mogą być bardzo proste i nie potrzebujesz wówczas żadnego specjalnego rytuału, aby je wypowiadać, stają się wówczas jakby spontanicznym wołaniem duszy.

Możesz zapalić świecę, jeśli stoisz lub siedzisz przy ołtarzu, albo możesz mówić prosto z serca.

blog

Oto treść przykładowej modlitwy o miłość:

O Bogini, proszę, ześlij mi miłość,
która napełni moje serce radością,
a moje dni wypełni ciepłem.

Pozwól mi kochać i w zamian być kochaną
w najlepszy możliwy sposób dla dobra wszystkich
i zgodnie z wolną wolą każdego z osobna.

I niech ta miłość będzie odbiciem
Twojej własnej wielkiej miłości,
tak aby mogła wnieść światło do mojego życia.

Niech tak się stanie.

Jeśli chcesz, możesz trzykrotnie powtórzyć słowa modlitwy. Dzięki temu będziesz bardziej skupiony na wypowiadanych słowach, a ich energia zacznie wibrować w Twojej duszy. Bądź błogosławiony!

9788364645846,1Modlitwa o miłość pochodzi z książki Deborah Blake „Litha. Zaklęcia i rytuały na przesilenie letnie„, w której znajdziesz więcej przykładowych wezwań i inwokacji w różnych intencjach.

To jedna z książek magicznej serii Sabaty, która jest wprowadzeniem i inspiracją do współczesnego celebrowania magicznych świąt. Każda z ośmiu części, zawierających między innymi zaklęcia, rytuały, medytacje, historię, tradycyjne nauki, inwokacje, wróżby oraz receptury, zagłębia zarówno stare, jak i nowe praktyki świętowania sezonowych obrzędów, które są kamieniami węgielnymi w kalendarzu czarownicy :)

Zobacz magiczną serię SABATY >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...