22 KWIETNIA – PEŁNIA KSIĘŻYCA W SKORPIONIE

Pełni Księżyca w Skorpionie wydarzy się w piątek, 22 kwietnia 2016r. W tym dniu Słońce przebywa w Byku stając w opozycji do Księżyca w Skorpionie.

Pełny Księżyc to czas kulminacji i obietnica spełnienia tego, co rozpoczęto w nowiu. Jest to czas emocjonalnej tkliwości, nawiązywania romansów, nawożenia relacji.

Polaryzacja Byk-Skorpion równoważy wszystko, co należy do mnie (Taurus) i wszystko, co należy do ciebie (Skorpion). Podkreśla również pojęcie formy (Taurus) względem transformacji (Scorpio). Podczas wiązania się z materią, podkreślania osobistych wartości, gromadzenia dóbr materialnych, mienia i nabywania bezpieczeństwa.

Pełnia w Skorpionie

Skorpion rządzi zniszczeniem formy, wspólnych dóbr, dąży do zmian i transformacji. Słońce w Byku chce, abyśmy byli zadowoleni z prostych, namacalnych rzeczy w życiu, podczas gdy Skorpion w Księżycu zwraca naszą uwagę na istotę wartości niematerialnych i tajemnicy życia. Zaniedbanie tych obydwu skrajności na pewno obrócić się przeciwko nam. Najlepiej, należy znaleźć równowagę między tymi dwoma energiami i do tego zaprasza nas piątkowa pełnia.

Będzie to czas emocjonalnych deklaracji. Coś do tej pory budowane w nas, część naszej natury zapragnie się ujawnić. Nie można ukrywać swoich uczuć. Księżyc w pełni oświetla konflikt między gromadzeniem i udostępnianiem.

Nagromadzone emocje zapragną przedostać się do naszej świadomości, istnieje ryzyko ich transformującego wybuchu. Zachowajmy przy tym pewną ostrożność i dystans, wiedząc, że to, co wychodzi z nas jest nowe i niezbyt racjonalne.

Zachęcamy do przeprowadzenia rytuałów przyciągających miłość, pieniądze, moc i władzę.

Skorpion będzie nas kusił by brać od świata więcej niż mu dajemy, lubi wymuszać na rzeczywistości to co mu się nie należy nieczystymi działaniami. Pamiętajmy, że zaciągnięte w ten sposób długi prędzej czy później muszą zostać zwrócone.
Zatem wypowiadając intencje w czasie pełni warto oprzeć się pokusie brania od świata tego co nam zbyteczne i poszukać swojej mocy wewnątrz siebie – to idealny czas aby ja odnaleźć poprzez praktyki tantryczne rozbudzające pierwotna energie seksualną. Warto wiedzieć, że kontakt ze swoim ciałem i z seksualnością jest punktem wyjścia do poszukiwań wewnętrznej mocy i w tym czasie takie praktyki mogą być szczególnie owocne.

Wykonywanym rytuałom powinna towarzyszyć intencja

„dla naszego najwyższego dobra i dla dobra wszystkich istot”.

Polecamy szczególnie skupienie się na rytuałach:

– celebracja i zapraszanie do życia obfitości, namiętności, ekstazy. >> TUTAJ << dowiesz się jakie boginie prosić o wsparcie podczas odprawiania rytuałów miłosnych.

– pomagających w spłacie zobowiązań finansowych w tym długów karmicznych związanych z przemocą i nadużyciami seksualnymi

– uzdrawianiem blokad w ciele zwłaszcza tych związanych z przemocą seksualną.

 

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...