Na skrzydłach Aniołów – album inspirujących obrazów z Aniołami do medytacji

9788394295301Jedną z metod na połączenie się z anielskimi energiami jest medytacja. Anioły mogą przemawiać do nas na różne sposoby. Możesz spróbować nawiązać kontakt z nimi poprzez kolory i przesłania zapisane na kartach niezwykłego albumu pod tytułem „Na skrzydłach Aniołów”. Ta pięknie wydana książka, w twardej oprawie i pełnym kolorze, zawiera prawie 80 obrazów inspirowanych anielskimi przesłaniami.

Ta książka może być alternatywą dla kart anielskich. Kiedy weźmiesz ten album do ręki, poczujesz płynącą z niego  energię. Każdego dnia możesz zadawać pytanie i otwierać książkę na dowolnej stronie. Wybrany Anioł będzie odpowiedzią, wskazówką bądź energią, która wesprze Cię w tej właśnie sytuacji.

Jeśli nie masz konkretnego pytania, otwórz album na dowolnej stronie. Wystarczy, że pozwolisz, aby dany Anioł towarzyszy Ci przez cały dzień.

Wczytaj i wczuj się w przesłanie, które Anioł ma Ci do przekazania. Pozwól, by energia danego obrazu wpływała w Twoją przestrzeń i zakotwiczała się w Tobie, w Twojej energetyce.

anielskie01

Podczas przerw w trakcie codziennych obowiązków przywołuj w myślach energię wybranego Anioła. Jego energie będą Cię wspierać i uzdrawiać na wszystkich poziomach. Pod wpływem anielskich energii Twoje życie stanie się bardziej harmonijne, spokojne, pełne radości i wewnętrznego piękna.

anielskie02

Każdy obraz ma nazwę przedstawionego na nim Anioła i treść krótkiego przesłania. Przykładowo, prawy obraz na zdjęciu powyżej przedstawia Ognistego Anioła.  Jego przesłanie medytacyjne brzmi: W moim świetle spala się to, co już Ci nie służy. Otulam to wszystko swoim blaskiem po to, byś Ty zalśnił całą swoją mocą. Moje światło dociera wszędzie, w każdy najbardziej mroczny kąt. W moim świetle rodzi się nowe życie, rodzi się nowy Ty. Pozwól mi oświetlić Ci drogę, byś mógł nią podążać z pełnym przekonaniem o swoim własnym blasku.

anielskie03

Nawet spokojne przeglądanie albumu uspokaja i harmonizuje oraz podnosi poziom naszej energii tak, że z łatwością odczuwamy przy sobie anielską obecność.

Album „Na skrzydłach Aniołów” zamówić możesz w Magicznej Galerii CzaryMary.pl pod linkiem TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...