Anielska nowość: Encyklopedia Aniołów

Czas na przedstawienie drugiej z anielskich nowości: książki „Encyklopedia Aniołów” autorstwa Richarda Webstera. Autor zebrał w niej opisy wszystkich Aniołów, którzy obecnie są znaczący, niezależnie od naszych zainteresowań. Znajdują się tu, na przykład, wszyscy najważniejsi Aniołowie chrześcijaństwa, islamu, judaizmu i zaratusztrianizmu (religii założonej w VI w. p.n.e. przez perskiego proroka Zaratuszrę, która uważana jest za najstarszą istniejącą objawioną religią) oraz najważniejsi Aniołowie wymieniani przez magów.

Alfabetycznie ułożony spis pozwala poznać szczególne cechy i zdolności każdego Anioła. Przez „Encyklopedia Aniołów” przewijają się bardzo ciekawe informacje, np. o aniołach planetarnych czy księżycowych. Widać, że autor przyłożył się porządnie do swojej pracy. Dodatek zawiera cztery inwokacje, które pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu z Aniołem Stróżem.

W „Encyklopedii Aniołów” nie znalazły się Anioły z ksiąg Henocha, gdyż wymagałoby to co najmniej podwojenia objętości książki. Znaleźli się w niej wyłącznie najważniejsi Aniołowie z systemu magicznego Johna Dee (a jeśli bardzo Cię one interesują, polecam Twojej uwadze „Magiję enochiańską” Lona Milo Du Quette, znakomite wprowadzenie do tego systemu magicznego).

Ta książka to rzetelne kompendium wiedzy o Aniołach. Jest znakomitą pomocą, jeśli potrzebujesz informacji o konkretnym Aniele, a nie masz czasu ani możliwości wertowania wielu książek czy przekopywania się przez zasoby internetu. Z pewnością miłośnicy anielskiej tematyki będą do niej często powracać w celu uzupełnienia swojej wiedzy. Znajomość Aniołów i ich zdolności pozwoli na wezwanie odpowiedniego Anioła do pomocy w rozwiązaniu naszych trudności i problemów.

Książkę „Encyklopedia Aniołów” możesz zamówić pod linkiem TUTAJ >>

anioly

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...