Anielska nowość: Anioły obok nas

Całkiem sporo czasu minęło od momentu pojawienia się ostatniej nowej książki o Aniołach, a teraz proszę: w jednym dniu mamy aż dwie anielskie premiery! Dziś przedstawiam jedną z nich, o tytule „Anioły obok nas” autorstwa Emmy Cole, wróżki i angeologa, która od wczesnego dzieciństwa zajmuje się ezoteryką.

Książka jest poręcznym przewodnikiem, który wprowadza Czytelnika w świat Aniołów. Autorka zaczyna od przedstawienia hierarchii anielskiej według Pseudo-Dionizego Areopagity, a następnie omawia wybranych Archaniołów i ich rolę w życiu ludzi. W ten sposób opisani zostali Archaniołowie: Metatron, Rafael, Uriel, Haniel, Michał, Gabriel, Raziel, Zafkiel, Zadkiel, Kamael oraz Sandalfon. Bardzo interesuje mnie anielska tematyka i z przyjemnością odnajduję w treści książki „Anioły obok nas” ciekawe informacje, które gdzieś abo mi umknęły, albo poznaję je po raz pierwszy. Czyta się ją lekko i z ciekawością.

Połowę książki zajmuje horoskop anielski. 72 Anioły przypisane zostały do pięciu lub sześciu dni roku. Wystarczy znaleźć dzień swojego urodzenia i przeczytać opis swojego Anioła urodzeniowego, a przy okazji poznać cechy, którymi charakteryzują się ludzie urodzeniu w danym dniu. Oczywiście, pasjonata anielskiej tematyki zachęcam do zapoznania się z każdym z 72 Aniołów – przecież każdego z nich możemy prosić o pomoc, jeśli poczujemy taką potrzebę.

W kolejnych rozdziałach przedstawione zostały praktyczne informacje. Poznasz z nich rodzaje dostępnych amuletów anielskich, nazwy kamieni szlachetnych dostrajających do energii Aniołów, czy sposoby wykonania amuletów anielskich dostosowanych do własnych potrzeb. Autorka przedstawia też rytuały anielskie na każdy dzień tygodnia i tu do Twojej dyspozycji będą: Rytuał na zmiany, Usuwanie konfliktów, Sprawy materialne, Egzaminy i testy, Miłość, Zdrowie oraz Dobrobyt. Poznasz też metodę tworzenia mandali anielskiej, dzięki której wprowadzisz pozytywne energie do swojej przestrzeni. Nauczysz się również rozpoznawać Anioła Upadłego i tego, jak się od niego ustrzec, oraz poznasz odpowiedź na pytanie, czy człowiek może stać się Aniołem (jak myślisz – może?).

Polecam Ci lekturę książki „Anioły obok nas”, jeśli bliscy są Ci Aniołowie i to przy ich wsparciu rozwijasz się duchowo. Dzięki lekturze poznasz je dokładniej, odkryjesz nowe metody pracy z anielskimi opiekunami, w tym rytuały anielskie, na których podstawie będziesz tworzyć własne rytuały, dopasowane do Twoich potrzeb. W CzaryMary.pl znajdziesz również dłuższy, darmowy fragment książki, zapraszam do lektury TUTAJ >>

Facebook

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...