Oczyszczanie energetyczne czakr z pomocą Archanioła Metatrona

Twoje czakry, czyli centra siły życiowej i energii witalnej, są jak gąbki wchłaniające energię, co nie zawsze może być dla Ciebie korzystne. Warto je oczyszczać od czasu do czasu, aby mieć pewność, że zatrzymujesz w sobie tylko pozytywną energię miłości. Oto metoda, z której możesz skorzystać, by oczyścić swoje czakry i wprowadzić równowagę w różne sfery swojego życia przy pomocy Archanioła Metatrona. Pochodzi ona z książki „Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii” autorstwa Doreen Virtue.

*Święty Świetlny Promień Archanioła Metatrona*

Kiedy czujesz, że utknąłeś w martwym punkcie, coś Cię blokuje albo mąci w głowie, poproś Archanioła Metatrona o uzdrowienie. Znajdź ciche miejsce i zacznij od głębokich oddechów. Zamknij oczy i odpręż się. Wezwij Archanioła Metatrona, mówiąc:

Archaniele Metatronie, proszę,
oczyść wszystkie moje czakry i przywróć im równowagę,
stosując swój święty świetlny promień.

Wyobraź sobie promień czysto białego światła skierowany na Ciebie z Nieba – to Archanioł Metatron wprowadza tę uzdrawiającą energię do Twojego ciała przez czubek głowy. Zobacz lub poczuj, jak wypełnia Cię czyste, białe światło. Poczuj tę energię, wypełniającą wszystkie Twoje komórki czystą anielską miłością.

czakra

Pomóż potem promieniowi przejść przez czakrę podstawy, czyli miejsce u dołu kręgosłupa. Zobacz, jak zmienia kolor na rubinowoczerwony. To czerwone światło usuwa blokady i w pełni budzi czakrę podstawy.

Kiedy jej oczyszczanie się zakończy, Archanioł Metatron skieruje promień na zewnątrz przez drugą czakrę, czakrę sakralną. Tu przyjmie on barwę jaskrawopomarańczową. Poczuj, jak pomarańczowe światło rozprasza ciemność i niesie uzdrowienie Twojej czakrze sakralnej. Pracuj z Metatronem nad pozostałymi czakrami przesyłając:

  • przez splot słoneczny promień żółty;
  • przez serce – różowy i zielony;
  • przez gardło – błękitny;
  • przez trzecie oko – ciemnoniebieski;
  • przez czakrę korony – fiolet i biel.

Kiedy będziesz gotów, podziękuj Metatronowi za uleczenie, mówiąc:

Dziękuję Ci, Archaniele Metatronie, za uleczenie i uzdrowienie.
Proszę, działaj ze mną dalej, gdy będę się uwalniać
od dawnych energii, które mnie powstrzymywały.

Jestem teraz gotów przyjąć swoje światło
i dać się prowadzić boskiemu przewodnictwu.

Im częściej będziesz pracować z tą metodą, tym lepiej i szybciej będzie Ci szło.

Archanioł Metatron likwiduje negatywne energie, niezależnie od tego, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie. Pamiętaj jednak, że Anioły muszą mieć Twoją zgodę, aby mogły Ci pomagać.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (5 głosów, średnia: 4,60 z 5)
Loading...