Warsztat Matryca Energetyczna. Rozkwitnij na wiosnę z całym swoim potencjałem!

Czy czujesz zbliżającą się wiosnę? Już niedługo wszystko się zazieleni! To idealny czas, by również rozkwitnąć – z całym swoim potencjałem! W jaki sposób? Dzięki wiedzy zdobytej na warsztacie MATRYCA ENERGETYCZNA.

W ujęciu kwantowym każdy człowiek jest matrycą – na niej zapisane są wszystkie informacje z jego życia, doświadczenia, emocje. Możemy w prosty sposób zmienić wibrację swojego życia poddając się kilku ważnym zasadom. Poznasz je na warsztacie MATRYCA ENERGETYCZNA, który aż w dziewięciu dużych miastach w Polsce poprowadzi Basia Światkowska. Po nich będziesz potrafił samodzielnie zmieniać to wszystko, co jest dla Ciebie szczególnie ważne. Ta wiedza to najlepszy klucz do dużej zmiany!

zapraszam

 Synchronizacja Kwantowa, Dwupunkt, Matryca Energetyczna

Warsztat MATRYCA ENERGETYCZNA to potężna technologia dla wszystkich chcących uporządkować swoje życie, dla potrzebujących wewnętrznej odmiany, dla osób lubiących się uczyć świadomie, w sposób komplementarny, a także dla tych, którzy pragną nauczyć się pracować ze sobą czy też z drugim człowiekiem na głębokiej strukturze, czyli w polu informacyjnym z zapisem emocjonalnym. Z tym wszystkim od podstaw i krok po kroku spotkasz się podczas warsztatu, tak byś miał pewność czego się nauczyłeś i jak to stosować na bardzo zaawansowanym poziomie.

Zapraszamy! Dowiedz się więcej o warsztacie MATRYCA ENERGETYCZNA >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...