Skorzystaj z 50% zniżki! Tylko w Dniu Kobiet

Już jutro 8 marca, w którym Panie obchodzą swoje święto. Z okazji Dnia Kobiet na ten jeden, wyjątkowy dzień, aż o połowę obniżyliśmy ceny 300 tytułów! Ich ceny zmniejszą się już dziś od godz. 20 i będą tak niskie do końca 8 marca – specjalnie dla Was, drogie Panie, byście mogły wybierać wśród magicznych tytułów i inspirujących poradników, nie martwiąc się przy tym o zasoby portfela!

Już od poniedziałku (7.03) od godz. 20.00 do wtorku (8.03) do godz. 23.59
ceny książek idealnych na Dzień Kobiet zmaleją aż o połowę!

Wśród tytułów, które tylko w Dniu Kobiet zamówisz w cenie niższej o 50%, znajdziesz magiczne poradniki, w tym również ostatnie nowości, jak znakomitą książkę Magia księżycowa.

Jeśli celebrujesz pełnie Księżyca, lub chcesz to robić, lecz nie zawsze znajdujesz odpowiedni rytuał, ten tytuł zawsze będziesz mieć w zasięgu ręki. To skarbnica wiedzy o mitach związanych z Księżycem, powiązanymi z nim boginiami, zaklęciach i rytuałach dopasowanych do konkretnej pełni w roku, z przepisami na rękodzieło czy kulinaria. Zawiera 79 opisów współczesnych rytuałów, które pomogą Ci zsynchronizować się z każdą z trzynastu pełni Księżyca. Z pewnością znajdziesz z niej wiele informacji, dzięki którym Twoje życie wypełni prawdziwa magia.

Pisząc o magii warto tu również wspomnieć o innej z ostatnich nowości,
książce Magia mody.

Jej autorką jest Tess Whitehurst, specjalistka od Feng Shui i kreowania magii w codziennym życiu. Tess pomaga Czarodziejkom wyrażać swoje prawdziwe ”ja”, i to wcale nie przez znany z baśni wizerunek złej czarownicy! ;) Jej rady oparte są na astrologii, feng shui, magii kamieni, psychologii i wielu innych dziedzinach. W końcu czarować możemy również swoim wyglądem! Odkryjesz, jak moda może pomóc Ci prawdziwie być sobą, przyciągać dobry los i spełniać Twoje marzenia. Jak czuć się dobrze, będąc sobą, jak być boginią każdego dnia lub… jak stać się niewidzialną – takie właśnie podpowiedzi znajdziesz w tym tytule. Dzięki niej oczyścisz swoją szafę z rupieci, stworzysz swoją magiczną garderobę i będziesz wyrażać się tak, jak dokładnie sama chcesz być postrzegana.

To tylko dwie przykładowe książki, które w Dniu Kobiet będą tańsze o połowę. Zajrzyj koniecznie na stronę pod poniższym linkiem, gdyż wśród innych tytułów znajdziesz inspirujące poradniki, książki o rozwoju duchowym, zdrowym stylu życia, o spiskach i tajemnicach i wiele innych! Z pewnością znajdziesz wśród nich coś idealnego dla siebie.

ZOBACZ: WSZYSTKIE KSIĄŻKI TAŃSZE O 50% Z OKAZJI DNIA KOBIET >>

Pamiętaj, że tak fantastycznie niskie ceny będą aktualne TYLKO
od 7 marca (od godz. 20) do końca 8 marca (do godz 23.59).
Udanych zakupów!
1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...