Niebo we wspomnieniach dzieci

Wśród CzaroMarowych nowości pojawiła się książka „Wspomnienia nieba”, która powinna trafić do rąk każdego, kto interesuje się tematyką reinkarnacji i życia po życiu. Książka pokazuje niebo tak, jak pamiętają je dzieci sprzed swoich narodzin w ciele. Nie jest to jedyny poruszany w tym tytule temat, we wspomnieniach maluchów pojawiali się członkowie żyjącej wcześniej rodziny bądź nawet ci, którzy jeszcze nie zdążyli się narodzić, jak w cytacie, który znajdziesz poniżej…

do-mailingu01

Autorzy książki,  Dr Wayne W. Dyer, którego znamy z książki „Tak miało być” oraz Dee Garnes, na początku byli zaprzyjaźnionymi sąsiadami. Gdy Dee Garnes była w ciąży z drugim dzieckiem, jej starszy synek potwierdził ten fakt, mimo że był to dopiero drugi dzień od poczęcia! Zadziwiona tą odpowiedzią, zadała dziecku kolejne pytanie dotyczące nieba oraz Boga… i otrzymała odpowiedzi! Wspomniała o tym Waynowi, a ten zachęcił ją do zapisania tego, co usłyszała i kontynuowania tych rozmów. Poprosili też inne osoby o osobiste relacje dzieci dotyczące wspomnień z nieba. W odpowiedzi otrzymali tysiące najróżniejszych historii,  jednak okazało się, że bardzo wiele je łączy. Wszystkie udało się pogrupować, wybrać te najbardziej wyraziste i zabrać w całość przy dodaniu wstępów autorstwa Dr Wayne’a.

Tak właśnie powstała książka „Wspomnienia nieba”. Relacje dzieci zostały w niej podzielone na kilka grup:

  • wspomnienia nieba;
  • wspomnienia poprzednich wcieleń;
  • wspomnienia wyboru rodziców;
  • wspomnienia reinkarnacji rodzinnych i odwróconych ról;
  • wspomnienia duchowego połączenia ze Źródłem;
  • mądrość mistyczna i intuicyjna;
  • przypadki spotykania niewidzialnych przyjaciół i opisy odwiedzin duchowych;
  • opowieści anielskie.

Lektura wzrusza ogromnie. Daje nadzieję. Aż żal, że z czasem zapominamy to, czego doświadczaliśmy. Chociaż  w niewielkim stopniu książka jest w stanie przybliżyć nam to, czego wcześniej sami doświadczaliśmy.

Jeśli masz możliwość przebywania z małym dzieckiem, zwróć uwagę, czy w tym co mówi nie znajdują się wspomnienia czasu sprzed narodzin, czy nie opowiada o sytuacjach, których nie powinno znać, bo wydarzyły się przed jego narodzeniem. Nie podważaj niczego, co usłyszysz, bez względu na to, jak bardzo nieprawdopodobne mogło to brzmieć dla Ciebie. Zachęcaj je do rozmowy i wyrażania własnych uczuć. Być może Twoje dziecko, maleńkie rodzeństwo czy dziecko przyjaciół opowie Ci swoje wspomnienie nieba i przypomni o tym, że każdy z nas tam był i wciąż nosi w sobie to maleńkie dziecko.

Więcej informacji znajdziesz w książce „Wspomnienia nieba”, którą znajdziesz TUTAJ >>

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...