Działaj jak Stwórca

Król zapytał kapłankę:
– Jak to się dzieje, że twoje modlitwy zostają wysłuchiwane, a moje nie?
W odpowiedzi kapłanka poleciła straży pojmać króla i wtrącić go do lochów.
Wojownicy nawet nie ruszyli się z miejsca. Rozgniewany król rozkazał im uwięzić kapłankę. Ta na to roześmiała się i odrzekła królowi:
– Z modlitwą jest podobnie jak z twoimi strażnikami. Musisz być w kontakcie ze swoją wewnętrzną mocą twórczą to znaczy działać jak stwórca, dopiero wtedy zdarzy się cud.

Warto byśmy jako ludzkość w końcu uzmysłowili sobie, że nie jesteśmy niewolnikami Boga, ale jego dziećmi, pomocnikami i współtwórcami. Stworzeni na jego podobieństwo, zostaliśmy wyposażeni w boskie moce.

Kiedy pragniesz osiągnąć jakiś cel, połącz się ze  Stwórcą obecnym w tobie. W ten sposób ustalasz poziom, z którego sterujesz swoją rzeczywistością. Uświadom sobie, poczuj się i działaj jak Stwórca.

Pamiętaj przy tym, że na stwórcę składa się całe jego stworzenie, zatem również otaczający cię świat. Wszelkie obiekty wszechświata zostały przez ciebie wykreowane i ślepo ci służą, nawet wtedy kiedy nieświadomie wybierasz szkodliwe dla siebie sytuacje.

Stwórca

Zatem dbaj, by podczas kreowania rzeczywistości twoje cele były zgodne z dobrem zarówno twoim jak i całego otaczającego ciebie stworzenia, całej ludzkości, świata zwierząt, roślin i wszelkich obiektów. To pomoże ci osiągnąć cel tak szybko, jak tylko się da i będzie on harmonijny dla ciebie i otoczenia.

Przyjmij swoją twórczą moc i kształtuj swój świat w miłości, radości, harmonii i dla dobra całego stworzenia. Zostałeś obdarzony wolną wolą. Od ciebie zależy jaką drogą pójdziesz. Możesz wybrać tragedie, choroby, cierpienie lub życie interesujące i twórcze.

Podstawowym warunkiem jest wzięcie odpowiedzialności za własne życie i określenie siebie jako świadomego stwórcę własnej rzeczywistości.

Niechaj Moc będzie z Tobą! :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...