Archanioł Chamuel – archanioł miłości i przeznaczenia

Archaniołowie wspierają nas w budowaniu i umacnianiu relacji oraz pomagają w przyjmowaniu i dzieleniu się miłością z innymi. Archaniołem bezwarunkowej miłości, a także adoracji i przeznaczenia, jest Archanioł Chamuel. Jest on jednym z siedmiu głównych archaniołów, a jego imię znaczy „Ten, który widzi Boga„. Wspiera nas w odnajdywaniu prawdziwego celu życia, budowaniu i umacnianiu relacji oraz pokoju na świecie, a także w poszukiwaniach bratnich dusz. Powiązany jest z wibracją koloru różowego, zaś z kamieni naturalnych z energią kwarcu różowego, rodochrozytu i różowego rodonitu.

Anioł

Jedną z jego najważniejszych ról Archanioła Chamuela jest pomaganie nam oderwać się od swojego ego i odkryć, że poszukiwane przez nas szczęście jest w nas samych.  Pomaga on otworzyć nasze serca, byśmy mogli otrzymywać miłość i wsparcie, na jakie zasługujemy. Wspiera on nas również w tym, byśmy mogli dostrzec boskość w naszym wnętrzu. Jeśli to zaakceptujemy i ciągle będziemy sobie o tym przypominali, wówczas wszystko w zewnętrznym świecie będzie nam to odzwierciedlać.

Możesz wezwać Archanioła Chamuela słowami:

Archaniele Chamuelu, przybądź do mnie z bezwarunkową miłością i światłem.
Proszę, ulecz każdą z moich emocjonalnych ran i uśmierz ból,
który wstrzymuje mnie od pokochania siebie jako boskiej istoty, którą jestem.
Archaniele Chamuelu, proszę pomóż mi otworzyć moje serce na piękno,
które mnie otacza i to piękno, które jest we mnie.
Pozwól mi zobaczyć siebie poprzez Twoje anielskie wibracje i poczuć miłość.
Archaniele Chamuelu, proszę, pomóż mi doświadczyć przebaczenia,
samoakceptacji i bezwarunkowej miłości. Dziękuję i niech tak się stanie!

Archanioł Chamuel pomaga odnaleźć naszą bratnią duszę, kogoś, z kim można wszystko dzielić, z którą stworzymy doskonały związek.  Możesz poprosić go o pomoc w jej odszukaniu słowami:

modlitwa

A na koniec piękny cytat z jednej z moich ulubionych książek do pracy z Aniołami – „Anielska uzdrawiająca moc” Ambiki Wauters:

Nasze serce pragnie kochać – to jego główna funkcja. Gdy coś staje na przeszkodzie naszej miłości do konkretnej osoby, pole serca może poszerzyć się na grupę ludzi lub całą ludzkość. Jeśli tak się dzieje, oznacza to, że moce anielskie reperują nasze serce, aż poczuje się ono wystarczająco silne i gotowe, by znów kogoś pokochać. Być może będzie wtedy bardziej ostrożne i rozsądniej wybierze odbiorcę swojej miłości, a jednak podejmie ryzyko odnalezienia doskonalszego lustra dla swojej miłości, w nadziei, że tym razem jego miłość zostanie przyjęta i doceniona.

Jeśli więc Twoje serce jest zranione, daj sobie czas, zaufaj i poproś o anielskie wsparcie. Niech Anioły pomogą Ci przetrwać ten czas i przygotować na nadejście nowej miłości.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (16 głosów, średnia: 4,13 z 5)
Loading...