Dokonuj potężnych zmian z Matrycą Energetyczną

Początek roku sprzyja tworzeniu nowych planów i wyznaczaniu nowych celi do realizacji. Doskonale wpisuje się w to szczególny warsztat, dzięki któremu będziesz w stanie zmienić swoje życie na takie, jakiego pragniesz.

Zapraszamy Cię na warsztat
MATRYCA ENERGETYCZNA

To warsztat potężnych pozytywnych zmian! Odbędzie się on już w lutym i marcu w kilku dużych miastach w Polsce:

daty

zdje_foto

Barbara Światkowska

Warsztat MATRYCA ENERGETYCZNA to dwudniowe spotkanie (sobota/niedziela) w godz.10-17, które trwale Cię przetransformuje. Zdobędziesz na nim zaawansowane umiejętności, by pomóc sobie albo ludziom z Twojego otoczenia, m.in. nauczysz się właściwie wykonywać dwupunkt – synchronizację kwantową czy transformować ograniczające Cię wzorce i przekonania.

Spotkanie prowadzone jest przez Basię Światkowską, doświadczonego Trenera NLP, Certyfikowanego Trenera Rozwoju Osobistego w oparciu o praktykę w Kinslow System and Quantum Entrainment u Franka Kinslowa – twórcy synchronizacji kwantowej.

Na warsztacie dowiesz się, jak pozytywnie programować siebie i swoje życie, wszystko to w bardzo przyjaznej atmosferze i w prosty, zrozumiały sposób!

Czym jest Matryca Energetyczna?

To pojęcie często kojarzy się z czymś w rodzaju matrixa, czarodziejskiej różdżki albo platformy potrzebnej żeby „doładować akumulatory”. I po części jest tym wszystkim, ale podstawą do jej zaistnienia jest przygotowanie Twojego świadomego umysłu do zrozumienia zasad jej działania. Dopiero wtedy, gdy świadomie przygotowany umysł pozwoli „przejąć stery” nieświadomej części umysłu, wówczas zaczynają się dziać prawdziwe cuda.

W dużej mierze warsztat MATRYCA ENERGETYCZNA opiera się na umiejętnej komunikacji wewnętrznej, którą każdy z nas posługuje się zaraz po przebudzeniu aż do późnych godzin nocnych. Jak ta komunikacja powinna wyglądać, co jest dozwolone, a co niedopuszczalne nauczysz się na tym warsztacie, dlatego by móc w pełni korzystać z kwantowych możliwości.

Podczas warsztatu MATRYCA ENERGETYCZNA praktycznie nauczysz się jak:

  • właściwie wykonywać dwupunkt i synchronizację kwantową również dla siebie, swoich bliskich także na odległość,
  • skoordynować pracę świadomego i nieświadomego umysłu,
  • wytwarzać koherentne pole wibracyjne, które samo w sobie ma uzdrawiającą moc,
  • odnaleźć i przebywać w „przestrzeni serca”, centralnego ośrodka emocji wpływającego na cały organizm i jego funkcjonowanie,
  • neutralizować ból fizyczny, lęk, wewnętrzny opór,
  • komunikować się wewnętrznie, by zarezonować ze swoimi pragnieniami, marzeniami,
  • zmieniać bieg wydarzeń na nowy i lepszy dla Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTACIE MATRYCA ENERGETYCZNA >>

mailing

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (6 głosów, średnia: 4,33 z 5)
Loading...